Apgadinti automobiliai – kaltų nėra?

Pirmąją metų dieną ši eismo nukreipimo salelė buvo neapšviesta ir be skiriamųjų ženklų, todėl sunkiai matoma. Vido STANKAUS nuotr.

Pirmoji metų diena dviem vairuotojams baigėsi panašiai: abiejų automobiliai panašiu laiku buvo apgadinti atsitrenkus į paaukštintą eismo nukreipimo salelę, abiem surašyti protokolai dėl saugaus eismo nesilaikymo.
Žmonės įsitikinę savo tiesa – eismo įvykiai įvyko ne dėl jų kaltės, o todėl, kad kliūtis buvo neapšviesta ir nebuvo jokio įspėjančio kelio ženklo. Gyventojai bando išsiaiškinti, kas atsakingas už neužtikrintą saugų eismą, ir neatmeta galimybės kreiptis į teismą dėl žalos atlyginimo.
Savo versijas dėl situacijos „Santarvei“ pateikė policijos pareigūnai, Savivaldybės administracijos, „Žemaitijos kelių“ atstovai.

Kokios jos, skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

8 Atsakymai į “Apgadinti automobiliai – kaltų nėra?”

 1. Jonis parašė:

  Ir dar Mazeikiuose visada su keliais buvo vargas nes ten toks ponulis Micheenka (atrodo tokia pavarde ) vadovavo , gal dar ir dabar jis vadovauja , jo zodziai , keliai nevalomi nes SNINGA , atseit kokia nauda juos valyt ar barstyt kol nenustojo snigt , tiesa i klausima ka daryt jeigu snigs savaite , atsakymo nerado , kituose rajonuose kazkaip sugeba susitvarkyt , tai gal Mazeikiu kelininku vadovybei laikas su keliu i sikna

 2. Jonis to tankistas parašė:

  Nu je kelias nebarstytas nuleki i griovi tai pats gi kaltas o ne kelininkai kurie neatliko s@vo darbo , nes ziema o jinai visada ateina kelininkams nelauktai , taip ir cia masina is priekio atvaziavo apakino ir turi reikalu nes kelias gan siauras ( laukuose vietos truksta gi kad platesni padaryt ) Mazeikiuose is viso tu ziedeliu ( ziedu pavadint ju neapsivercia liezuvis )projektuotojai ko gero masinos nevairave ,jie paspirtuku gerbejai. Keliai turi but tiesiami zmoniu patogumui o ne kelt eismo dalyviams pavoju

 3. Geda parašė:

  Kazkas pasisove nutiesti pesciuju taka i Palanga o cia problemos del poros simtu metru

 4. TIKRAI parašė:

  Nuotrauka rodo musu keliu remonto kokybe,idomu,kiek kainavo ES projektas

 5. Axa parašė:

  Tamsios paros metu tekdavo pravaziuoti,apsvietimo nera,tas 50 km/val greitis gal ir didelis,salele paskutiniu momentutu negali pastebeti,jeigu is priekio atvaziuoja masina su sviesomis

 6. žiopliui tankistui parašė:

  tu su tanku matyt važiavai ir nepratilpai 1 įvykio metu.Ar straipsnį moki skaityti nuo pradžios iki galo?

 7. Tankistas parašė:

  Šioje kelio atkarpoje greitis leidžiamas 50km/h. ženkla šviečia iš toli. Tai žmogus mąstantis racionaliai visada sumažins greitį ir atidžiau važiuos. O jeigu apsižioplinau na tai pats ir kaltas. P.S. šiuo keliu kiekvieną dieną važiuoju į darbą ir atgal.

 8. kaltas oras parašė:

  Svarbu oro nepagadinti, nes tada kalti atsiranda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*