Apie koronavirusą ir ekstremaliąją padėtį – specialiais telefono numeriais

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) primena, kad su koronaviruso infekcija ir šalyje galiojančia ekstremaliąja padėtimi susijusiais klausimais gyventojai ir ūkio subjektai konsultuojami specialiai tam skirtais telefono numeriais.
Nemokama koronos karštoji linija 1808 visą savaitę nuo 8 iki 20 val. registruoja gyventojus tyrimams COVID-19 ligai nustatyti. Šiuo numeriu gyventojai turėtų skambinti, jeigu patiria karščiavimą, kosulį ir kitus COVID-19 ligai būdingus simptomus, taip pat po kontakto su tikėtinu koronaviruso nešiotoju.
Izoliacijos klausimais gyventojus konsultuoja Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai. Su jais darbo valandomis galima susisiekti numeriais: +370 5 264 9676, +370 5 212 4098 ir +370 618 79 984.
Kilus klausimų apie galiojančias valstybės lygio ekstremaliosios situacijos sąlygas gyventojams ir ūkio subjektams, darbo valandomis galima skambinti SAM gyventojų aptarnavimo skyriui nemokamu telefonu 8 800 66 004.
SAM primena, kad susirgimų statistika, operacijų vadovo sprendimai ir kita gyventojams aktuali informacija taip pat yra skelbiama ministerijos tinklalapyje, socialinių tinklų „Facebook“ ir „LinkedIn“ paskyrose.
Kitos ministerijos ir valstybės įstaigos taip pat konsultuoja gyventojus pagal savo kuruojamą sritį.
Parengta pagal SAM Spaudos tarnybos pranešimą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video