Apskrities keliuose – nežymėtas policijos automobilis

Naujausia įranga aprūpintas „Audi A6“ išoriškai niekuo nesiskiria nuo kitų tos pačios markės automobilių. Autoriaus nuotrauka

Vakarų Lietuvos regiono žiniasklaidai Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate trečiadienį buvo pristatyta Lietuvos kelių policijos tarnybos naujovė – nežymėtas automobilis „Audi A6“.
Dešimties minučių žurnalistų pasivažinėjimo su pareigūnais rezultatas – užfiksuoti keturi greičio viršijimo atvejai.

Apskrities komisariato kieme buvo pristatytas šalies Kelių policijos tarnybos šių metų kovą įsigytas naujas nežymėtas automobilis „Audi A6 Quattro“. Šis juodos spalvos sedanas ypatingas tuo, kad jame sumontuota naujausia greičio matavimo ir numerių skenavimo įranga.
„Šia įranga greitį galima matuoti tiek policijos automobiliui stovint, tiek juo važiuojant, fiksuojamas tiek priešais atvažiuojančių, tiek nuvažiuojančių transporto priemonių greitis.
Vos tik kompiuteris užfiksuoja greičio viršijimą, informacija automatiškai perduodama į administracinių pažeidimų registrą ir automobilio savininkas, nors jo policijos pareigūnai ir nestabdė, gauna pranešimą apie padarytą pažeidimą ir privalo susimokėti baudą.
Jeigu užfiksuojamas šiurkštus Kelių eismo taisyklių pažeidimas, stabdome patys“, – automobilį pristatė Lietuvos kelių tarnybos specialiosios paskirties skyriaus vyresnysis specialistas Alius Riekus.
Kaip informavo policija, šio „Audi A6“ kaina siekia apie 49 tūkst. eurų, o įranga kainavo dar apie 35 tūkst. eurų.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

12 Atsakymų į “Apskrities keliuose – nežymėtas policijos automobilis”

 1. Jonis to E.V. parašė:

  simtu procentu sutinku su Tamsta .Vairavai girtas -likusi gyvenima pesciuoju buk ,pazeidei mokek bauda ir neinks nes pazeisdami mes kaip ir padedame parasa kad galim susilaukti nemalonumu

 2. ip parašė:

  Kaip pas kuniga per ispazinti,penketas visiems metams

 3. E.V. parašė:

  Vairuotojo draugui. Per Naujuosius metus per dvi dienas su žmona išgėrėme vyno butelį ir pusę butelio šampano. Per Velykas buvom svečiuose ir irgi išgėrėme po taurę vyno, nes žinojau, kad tą dieną nevairuosiu. Nuo Velykų nesu ragavęs. Paragausiu per Kalėdas. Mieste stengiuosi vaikščioti pėsčias, tačiau važinėju žvejoti ir grybauti į Latviją, lankau vaikus ir anūkus Klaipėdoje. Per metus išeina 5-6 tūkstančiai kilometrų. Tėvai alkoholį irgi tevartojo grynai simboliškai per šventes. Aš tėvą tik kartą buvau matęs girtą, o vienas senelis buvo visišku abstinentu bei vegetaru ir mirė sulaukęs 93. Su žmona gyvenu 35 metus. Aš jau pensijoje, o ji dar dirba. KET – man įstatymas. Niekada neviršiju greičio, vairuoju labai atsakingai. Ir niekada neperžengiu leistinų taisyklių gyvenime.Atsakymas tenkina?

 4. Vairuotojo draugas to E.V. parašė:

  Sakot nevartojat? Va cia slypi kazkokios psichologines problemos, nes visiskas nevartojimas turi priezasti. Arba tevai buvo linke i tai, arba pats “uzlipes ant kamscio” nebesustotumet. Nes vyno taure ar alaus bokalas (aisku ne prie vairo) nei vieno mastancio individo neprazude. Beje, jei turite zmona, tai jai turetu buti oi kaip liudna, nes moterims per laika oi kaip igrysta taisykliu nelauzancios (as pries girtus prie vairo), pilkos pelytes. P.s. Per 24 metus, ne karto policijos nesustabdytas??? Tai kiek tamsta per metus pravaziuojat, iki baznycios ir namo? Gal masina parduodat, bo jauciu labai gerame stovyje…..

 5. E.V. parašė:

  “Vairuotojo draugui”. Jumoras man nesvetimas. Vairuoju 24 metus. “Alkocholio” nevartoju, nerūkau, KET nepažeidinėju. Per visą vairavimo stažą nesu nė karto baustas, nė karto stabdytas policijos. Ko ir Tamstai linkiu.

 6. Vairuotojo draugas to E.V. parašė:

  Zodi SARKAZMAS teko girdet? Zmones be humoro jausmo, 4 kartus labiau linke i priklausomybes, tarp ju ir alkocholi. Su tuom tamsta ir sveikinu…

 7. E.V. parašė:

  “Vairotojui ir vairotojo draukui”. Iš rašto matosi, kad elementorius buvo surūkytas dar Primongolistane. Pragertoje ir prarūkytoje vaikystėje sunaikintų smegenų pasekmė – niekaip neįstengiama išmokti lietuviškai.

 8. Vairotojo draukas parašė:

  Teip, svarbeuse kaska dariti. Va mes su vairotoju kartu lankem mokikla is ten mumi 2 klasei ismete, teip i likom berascei…

 9. Vairotojas parašė:

  nesamone kaškoke normalei vėl nebus galima važinieti Mažeikiuose. kam tos mašinos ir kam ta greiti regulioti kai vazioji greitai tai reiškia kad reikia greitai važiuoti, kam če registruoti ir dar bausti. Man atrodo kad čia kaškas iš valdžios plauna pinigus ir renkasi kišius ne kitaip, nes normaliose šalyse taip nedaro niekas.

 10. hmm parašė:

  nu dar numeri parasykit priedurniai tai tada bus visiskai slaptas

 11. lolas parašė:

  Duodu kepurę prišikt, šitas automobilis su visa įranga per mėnesį atsipirko :)

 12. Xx parašė:

  Vel nesamones raso!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*