Aštuoniais šimtais litų pareigūnai nesusigundė

Už bandymą papirkti pareigūnus gresia baudžiamoji atsakomybė. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienio popietę sulaikytas girtas avariją padaręs vairuotojas nesėkmingai bandė papirkti pareigūnus. Mažeikiškį patrulinį automobilį papuoš pirmasis lipdukas „Pagautas siūlant kyšį“.

Bandė pasprukti

Pirmadienio popietę iš P. Vileišio gatvės antrojo namo išėjęs vyriškis pamatė, kaip į jo stovinčio automobilio galą atsitrenkė „VW Passat“ su angliškais registracijos numeriais ir nuvažiavo. Nukentėjusio automobilio vairuotojas apie įvykį pranešė policijai ir savo mašina sekė avarijos kaltininką iki Pavasario gatvės, kur įsitikino, kad šis pasuko Tirkšlių miestelio link.
Tirkšliuose policijos pareigūnai sustabdė minėtą automobilį ir nustatė, kad iš avarijos vietos spruko 31-erių metų Nevarėnų miestelio gyventojas Valdas N.

Siūlė pinigų

Kai trylikos metų vairavimo stažą turintis vairuotojas įsėdo į tarnybinį policijos automobilį, pažymėtą lipduku „Aš neimu kyšio“, pareigūnai pamatė, kad žmogus kuičiasi piniginėje ir ant galinės sėdynės padėjo keturias dviejų šimtų litų kupiūras.
Policininkai kelis kartus vairuotoją įspėjo, kad už bandymą papirkti pareigūnus gresia baudžiamoji atsakomybė. Kaimyninio rajono gyventojas patvirtino apie tai žinąs, tačiau vis tiek nesiliovė siūlęs susitarti ir nepūsti į alkoholio tikrintuvą.

Uždarytas į areštinę

Į Tirkšlius buvo iškviesta policijos komisariato operatyvinė grupė. Pareigūnai užfiksavo bandymo duoti kyšį faktą.
Įtariamasis uždarytas į policijos areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Po įvykio navarėniškiui Valdui N. nustatytas 3,52 promilės girtumas. Jam gresia administracinė atsakomybė už vairavimą neblaiviam, avarijos sukėlimą bei pasišalinimą iš jos vietos.

5 Atsakymai į “Aštuoniais šimtais litų pareigūnai nesusigundė”

 1. nebesuprantu parašė:

  tai ar pareigūnas paėmė kyšį, jei jo automobilį papuoš lipdukas “Pagautas siūlant kyšį”? Ar nereikėtų – “jis neėmė kyšio” ar atsisakė kyšio. Kažkaip keistai skamba.

 2. xxx parašė:

  neturejo pazinciu policijoje ir nesusitare.

 3. adai parašė:

  vienu taigi jau maziau ir tai jau pliusas

 4. ada parašė:

  kazin ar bus ta tvarka,vazineja girti po kaima vyriskiai,iskviecia policija ir jie paleidzia girtus vairuotojus,tai kur tvarka?????????

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Gal greitu laiku bus tvarka keliuose.zinodami ,kad neimanoma susitarti gal sakau nebevazines ikause.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*