- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Atėjo į ligoninę konsultacijos, išėjo be… striukės

Autorės nuotrauka

Nuo praėjusių metų rudens Mažeikių ligoninė liko be rūbininkų – buvo panaikinti jų etatai. Tai sukėlė mažeikiškių nepasitenkinimą – be priežiūros paliktus viršutinius drabužius paprasta pavogti, o ligoninė dėl to nenori prisiimti atsakomybės.  

Į redakciją kreipėsi mažeikiškiai, kurie teigė esantys nepatenkinti, kad Mažeikių ligoninėje nebeliko rūbininkių.
Dabar ligoniai, einantys pas gydytojus, ar artimuosius lankantys žmonės yra priversti striukes ir paltus palikti pirmajame aukšte rūbinėje, kuri nesaugoma. Galima drabužius palikti ir prie gydytojo kabineto, tačiau nežinia, ar išėjęs juos rasi.
Prie vieno ligoninės gydytojo kabineto striukę paliko krakiškis Justinas, ligoninėje prabuvęs kelias valandas – kol gydytojas jį apžiūrėjo, kol atliko įvairius tyrimus.
Visus reikalus užbaigęs ir iš kabineto išėjęs vyriškis savo striukės… neberado.
Ligoninės lankytojai mano: įstaiga privalo užtikrinti jų paliekamų drabužių ir daiktų saugumą. Tiek pacientai, tiek artimuosius lankantys žmonės neturi kitos išeities – konsultuojantys gydytojai neleidžia paltų ar striukių neštis į kabinetus, ligoninės skyriuose lankytojai su striukėmis, paltais taip pat nepageidaujami. Apie tai įspėja užrašai ant gydymo įstaigos durų.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.