Avarijoje sudaužyti trys automobiliai, du žmonės sužeisti

Sigito STRAZDAUSKO nuotraukos

Trys sudaužyti automobiliai, du sužeisti žmonės. Tokia ankstų trečiadienio rytą įvykusios avarijos, dėl kurios policijos pareigūnams teko reguliuoti eismą Skuodo gatvėje, kaina.

Pirminiais policijos duomenimis, apie pusę septynių ryto nuo Bugenių atvažiavęs automobilis „Ford Mondeo“ įsuko į priešingos krypties eismo juostą ir ja važiavo. Tuo metu nuo miesto antra juosta važiavo „VW Corrado“, kurio vairuotojas, pamatęs priešais atvažiuojančią mašiną ir norėdamas išvengti susidūrimo, staiga metėsi į pirmąją eismo juostą ir susidūrė su ja važiavusia „Opel Astra“. Po susidūrimo į mašiną dar trenkėsi ir „fordas“.
Pirminiais duomenimis, į Mažeikių ligoninės priėmimo skyrių buvo išvežti du „VW Corrado“ važiavę žmonės.
Avarijos kaltininkas policininkams teigė nepamatęs, jog sankryžoje pasikeitė eismo kryptis. Jo mašina nedrausta, be galiojančios valstybinės techninės apžiūros.

Sigito STRAZDAUSKO nuotraukos

14 Atsakymų į “Avarijoje sudaužyti trys automobiliai, du žmonės sužeisti”

 1. ieskinio ruosejui parašė:

  Tai gal pats su tuo Fordu buvai kad taip viduriuoji?Nesutinki ?Tai duok i ta teisma ko cia verki?

 2. Zurnalistui parašė:

  Idomu ka pasakys zurnalistas, gaves saukima i teisma uz melaginga straipsni? Kiek zinau ruosiamas ieskinys teismui

 3. skaitytojas parašė:

  butu idomu paziuret tam zurnalistiu y akis, kuris toki mela skleidzia.

 4. Dundukai parašė:

  Ble reik džiaugtis,kad ipuole,bus pinigu iš draudimo galesi susitaisyt kokiam garaželyje ir dar liks pinigu,ar net kita auto pasikeist,o ta i laužyna atiduot…:D,čia tik dejuot gali tokie kurie nesugeba pamelšt draudimo bendroves:D

 5. pilietė parašė:

  Pateikiama netikra informacija straipsnyje, rašo ką nori.

 6. Bucikas > mv parašė:

  Trumpas anekdotas – Mazeikiai miestas…. Patys didziausi muzikai, tai tokiu kaimu kaip Mazeikiai gyventojai, pries keliolika metu atsikrauste in pvz. Mazeikiaus is mazesnio kaimo ir pasijute tikri tikro didmiescio gyventojais, turinciais teise zeminti savo buvusius kaimynus…

 7. mv parašė:

  aklas gal kad nemato kada pasikeicia eismas ar be teisiu kad nezino kur vaziuoti kaimietis matyt pirma kart i mazeikius atvaziavo juk kaime po dirvas vazinejant nereikia nei ta nei draudimo….

 8. Skaitytojas parašė:

  Čia yra žiauru ;(

 9. ....... parašė:

  Tu Mažeikiški tik nepasakok… apie šito “vairuotojo” vairavimo kultūrą jau tai pasako, kad neturėjo neo drqueimo, nei techninės apžiūros. Visiems nelaimių nutinka, bet kai jau piktybiškai elgiesi, tai niemas nekaltas.

 10. Mažeikiškis parašė:

  Daug metų vairuoju ir vis be avarijų, bet nereiškia kad šiandien ką pervažiuosiu ar kas įtrenks, bet tokiu baisiu metu prieš 8val ir po 17val-po darbo važiuoju uždėjęs koją ant stabdžių pedalo. Bet bėdai atsitikus atsiras kas pasišaipys- atsiranda asų, kurie pradėdami vairuoti buvo paskutiniai žiopliai, o ir dabar daugiausia daro avarijas. Iš kitų tokie mėgsta pasišaipyti. Jei šiandien tas žmogelis buvo negirtas- užuojauta jam. Kiek supratau- jam ta avarija kainuos, skaudoka pamoka. Laikykis.

 11. atsakymas parašė:

  Pakoregavo po komentaro. Kam tas grubumas?

 12. to mate parašė:

  Ar skaityti nemoki? Tiksliai raso, kad puse 7

 13. ... parašė:

  Vis važiuodamas per miestą pagalvoju, kiek debilų gatvėje ir ant šaligatvio, kurie visiškai nesiorentuoja aplinkoje. Važiuoja nosį į stiklą sukišę, rankos net mėlynos nuo vairo suspaudimo, greitis 30-35km/h. Kaip tokius į gatvę paleidžia regitra ir instruktoriai? Šis rytas geras to pavyzdys. Kokiu moliu už vairo reikia būti, kad nematyti per patį piką, jog varai prieš eismą? Tai toks “vairuotojas” pėsčiojo tamsoje tuo labiau nematytų…

 14. Matė parašė:

  Tikrai ne puse aštuonių. 7 val per langą jau matėsi įvykis, ir policija bei greitoji buvo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*