Balandžio 3-ioji: AKTUALIJOS – KELIAIS SAKINIAIS

KORONAVIRUSAS LIETUVOJE. Balandžio 3 d. 7 val. duomenimis, Lietuvoje patvirtinti 696 COVID-19 ligos atvejai. Ketvirtadienį patvirtinti 47 nauji ligos atvejai.
Mirusiųjų nuo koronaviruso skaičius – 9. Paskutinė COVID-19 auka – asmuo, antradienį miręs namuose ir priklausęs rizikos grupei. Infekcija jam nustatyta po mirties.
Per vakar dieną ištirta 2809 ėminių dėl įtariamo koronaviruso, iš viso jau ištirta – 18 432. Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui duomenis pateikusių asmenų skaičius –74 887.

KORONAVIRUSAS MAŽEIKIUOSE. Mažeikių rajono savivaldybės balandžio 3 d. duomenimis, mūsų rajone patvirtinti 5 COVID-19 ligos atvejai. Pranešta, kad keturi asmenys buvo išvežti gydyti į Šiaulius. Telšių mobiliajame punkte ėminiai dėl įtariamo COVID-19 paimti iš 158 rajono gyventojų (ketvirtadienį – iš 20); Savivaldybė yra suteikusi patalpas 118 asmenų saviizoliacijai.

PAPRASČIAU. Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad sveikstantieji po koronaviruso infekcijos (COVID-19) namuose, kitoje gyvenamojoje vietoje ar sanatorijoje, gavę šeimos gydytojo siuntimą, pakartotinius tyrimus gali atlikti mobiliuose punktuose, kurie deramai pritaikomi saugiai suvaldyti galimai sergančiųjų ir pasveikusiųjų srautus.

LAIPTINĖS. Mažeikių rajono savivaldybė pranešė, kad daugiabučių gyvenamųjų namų laiptinių dezinfekavimas turėtų būti baigtas šią savaitę. Daugiausiai namų mūsų rajone administruojančios bendrovės „Admituras“ vadovas Antanas Barvydis „Santarvei“ sakė, kad jai priklausančiuose gyvenamuosiuose namuose laiptinių dezinfekcija baigta ketvirtadienį.

PADĖS KETURKOJAMS. Mažeikių rajono savivaldybė su beglobių gyvūnų priežiūros tarnyba – bendrove „Kometa“ pasirašė sutartį dėl beglobių gyvūnų laikinosios globos paslaugos. Apie beglobius gyvūnus su registravimo ar atpažinimo ženklais bus pranešama savininkui bei gyvūno registratoriui. Apie tuos, kurių savininkų neįmanoma nustatyti, bus paskelbta tarnybos feisbuko paskyroje UAB „Kometa“ – beglobių gyvūnų priežiūros tarnyba (bus įdedama gyvūno nuotrauka). Bendrovė gyvūnų iš gyventojų nepriima, jais privalo rūpintis patys šeimininkai.

2 Atsakymai į “Balandžio 3-ioji: AKTUALIJOS – KELIAIS SAKINIAIS”

  1. aūūū parašė:

    Tai rašykit greičiau, kur tie užsikrėtusieji ketvirtas ir penktas vaikščiojo, žmonės turi teisę žinoti! Ir dar- ar patikrinti visi, dalyvavę tsme baliuje? O kavinės darbuotojai???

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*