- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Baltijos kelio sąšaukoje dalyvavo ir mažeikiškiai

Autoriaus nuotrauka

We cannot display this galleryTrys autobusai – per šimtą mažeikiškių šeštadienį vyko į Baltijos kelio sąšauką, skirtą Baltijos kelio 25-mečiui paminėti.
Pasvalio rajono Puškonių kaime, kur mažeikiškiai prieš dvidešimt penkerius metus stovėjo susikibę rankomis ir kur Baltijos keliui atminti yra pastatytas kryžius bei mažeikiškių pasodintas ąžuoliukas,  buvo padėta gėlių bei uždegtos žvakutės, įvyko susitikimas su vietos bendruomene.
Čia mažeikiškius aplankė iš Vilniaus į Saločius vykstanti delegacija, kuri vežė į pasienį palaimintos duonos, surinko mažeikiškių palinkėjimus Lietuvai iš kartos į kartą. Bendri mažeikiškių palinkėjimai buvo surašyti į Baltijos kelio knygą.
Lietuvos ir Latvijos pasienyje – Saločiuose –  mažeikiškiai dalyvavo baigiamajame Baltijos kelio sąšaukos renginyje, kurio metu Lietuvos, Latvijos ir Estijos Parlamentų vadovai atidengė Baltijos kelio 25-mečiui skirtą paminklą.
Paskui mūsų rajono delegacija šildėsi prie Vienybės laužo, stebėjo koncertą, kuriame pasirodė ir Mažeikių kultūros centro tremtinių ir politinių kalinių choras „Atmintis“.