Bankų tuštėjimo metas: „Luminor“ palieka Mažeikius

Autorės nuotr.

Elektroninės bankininkystės plėtra daro savo – mažėja klientų poreikis gyvai bendrauti su konsultantais. Bankininkystės specialistų teigimu, būtent dėl šios priežasties mažinami arba visiškai uždaromi komercinių bankų klientų aptarnavimo skyriai.
Nuo kitos savaitės Mažeikiuose nebeliks „Luminor“ banko skyriaus.

Ant istorinio, tarpukariu statyto Lietuvos banko durų kabo klientams skirtas informacinis pranešimas. Jame – tekstas su informacija, kad Mažeikių klientų aptarnavimo skyrius dirbs iki kovo 29 d. 12 val.
Šis pranešimas sukėlė nerimo kai kuriems mažeikiškiams. „Luminor“ bankas yra tas bankas, kuris Mažeikiuose teikia lengvatines paskolas jaunoms šeimoms, norinčioms čia įsigyti pirmąjį būstą. Kiek tai, kad nebeliks Mažeikių klientų aptarnavimo padalinio, apsunkins banko klientų reikalus ir kur jie šiuo klausimu turės kreiptis?
„Dėl paskolų, kurioms reikalingos hipotekos sutartys, reikėtų kreiptis į artimiausią „Luminor“ skyrių Šiauliuose. Kitas paskolas galima gauti ir be vizito į banką“, – patikino banko komunikacijos vadovė Giedrė Bielskytė.
Ji kvietė klientus dėl išsamesnės konsultacijos kreiptis į banko klientų konsultavimo centrą įvairiais kanalais – skambučiais telefonu, elektroniniais laiškais, interneto puslapyje pasikonsultuoti momentinio susirašinėjimo lange.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

16 Atsakymų į “Bankų tuštėjimo metas: „Luminor“ palieka Mažeikius”

 1. mazeikietis parašė:

  draugausim su kitu banku,

 2. pritariu prieš tai išsakytai minčiai parašė:

  Kad taip fotografuotųsi prie gamybos objektų, linijų, naujų technologijų atidarymo ceremonijose.Kas belieka:bankai, prekybos centrai.O žino ponai politikai,kad ten dirba žmonės už minimumus?

 3. to Jo parašė:

  Šitas bankas turbūt laukė mero rinkimų pabaigos, nes žinia liūdna. Bankas jau ne antras ir ne 4. Luminor, Snor, Swedbankas, Šiaulių bankas, Ūkio

 4. manau parašė:

  bankomatai bus visur, o va konsultacijų su darbuotojais ir kiti bankai ateityje mažins. Nenuostabu, jei ir kiti bankai uždarys ofisus, kadangi plečiamas el.bankininkystės tinklas, o pinigus persiųsti ar gauti galima ne tik banke, bet ir pvz: Perlo terminaluose.

 5. Nu nu parašė:

  Idomiausias variantas. Pvz jei grįnus pinigus norėsiu inešti į savo sąskaita o vienintelis bankomatas tik dirbo čia su šita operacija. O į šiaulius gi vien dėl kokio dešimties eurų jug nevažiuosi.

 6. Gintas parašė:

  bet bus dar vienas skurlynas!!!!:) o siaip liudna ir miesto perspektyvos ir asmenine prasme , gal but net banka teks keisti

 7. Vytautas parašė:

  Dar pries dvidesimt metu rasiau,kad senamiestis bus tik “Senamiestis”. Savivaldybei siuliau keisti savo dislokacija mikrorajone,formuoti siuolaikinio miesto ivaizdi su reprezentacine aikste.Nes matosi kad net si simtmeti viaduko per gelezinkeli nebus,todel reikia mazinti transporto srautus.

 8. Jo parašė:

  Tai jau antras bankas bėga iš senamiesčio. Swedbankas persikraustė į mikrorakoną, o Luminor (DNB) visai palieka Mažeikius. Kokius turime savivaldoje politikus su meru priešakyje, tokia ir Mažeikių tragedija.

 9. mirtis senamieščiui parašė:

  Taip po truputį ir užges senamiestis, nes čia verslui investuoti tikrai neapsimoka. Visas judėjimas dar vyksta mikrorajone. O iš senamiesčio traukiasi ne tik verslas, bet ir valdiškos įmonės, kad ir tas pats registrų centras.

 10. Ginyaras parašė:

  Bankui tiesiog dzin dėl savo klientų.

 11. Standarts & Poor parašė:

  Kosmonautai pirma uzkele ikainius iki 8 euru uz eilini PAVEDIMĄ, o tada sako, Atsiprašome, nėra paklausos

 12. JES parašė:

  Savivaldybei visą laiką trūksta pastatų,įkurs naują skyrių.Kaip pavyzdžiui kokį investicijų pritraukimo ar ES lagalbos lėšų dalinimo.Ir bus išpirdintiems iš savivaldybės kur prisiglausti.Blogiausiu atveju prieglauda daug metų paskyrusiems Mažeikių nuvaldymui.

 13. pilietis parašė:

  sako,kad pirmasis viesnamis bus

 14. Aha parašė:

  Galėtu Šiaulių bankas isikurt visiai neblogai butu ?

 15. gal parašė:

  Bankininkai tuščio pastato nelaikys…stums į rinką,žiūrėk koks emigrantas ir nupirks.Taip,kad gali būti ir “mėsos parduotuvė”arba naktinis baras,nes bankininkai nusigriebę grietinę jau po truputį vynioja meškeres pirmiausia iš provincijos,o po to ir iš Lietuvos.

 16. Mumi Trol parašė:

  Bus labai labai labai labai gaila, jei vienas seniausių pastatų mieste, vienas seniausių banko pastatų šalyje, su autentiškomis 90 metų ąžuolinėmis durimis, žalvario rankenėlėmis, banko langeliais, centriniu pandusu būtų perleistas kokiai mėsos parduotuvei ar mugei :(

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*