Blogas kvapas nėra toks nekaltas

Mažeikiškiai replikuoja: jeigu padaugės miestą teršiančių objektų, neapsaugos nė žaluma. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Akmeniškiai, išgirdę apie Mažeikių miesto pašonėje planuojamą statyti biodujų jėgainę, „Santarvei“ teigė užjaučiantys mažeikiškius. Prieš porą savaičių jie įsitikino, kokius nepatogumus ir baimes  sukelia aplinkoje tvyranti smarvė.
Oficiali versija yra tokia: dėl to kalti srutomis laukus laistę Latvijos ūkininkai, tačiau kai kurie gyventojai spėja, kad šaltinis – netoli pasienio esanti tos šalies biodujų jėgainė.
Biodujų jėgainės statybą Mažeikiuose palaikantys valdininkai yra „Santarvei“ replikavę, kad kvapas nieko nereiškia: tai subtilus dalykas, esą kai kuriems gali nepatikti ir saldainių ar parfumerijos fabriko kvapai.
Pas akmeniškius vykome, norėdami sužinoti, kokių nepatogumų ir baimių gali sukelti blogas kvapas.
Prieš porą savaičių pasmirdo ne tik Naujosios Akmenės miestas, bet ir apylinkės. Mūsų kolegės iš kaimyninio rajono laikraščio Roma Jonikienė ir Lilija Smalakienė prisiminė dėl negero kvapo kilusį
sujudimą. Jis privertęs sunerimti miesto gyventojus, išjudinęs įvairias tarnybas, valdžios atstovus.

Apie tai plačiau skaitykite šeštadienio „Santarvėje“.

7 Atsakymai į “Blogas kvapas nėra toks nekaltas”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  svolacei namie ant stalo pasikit ir uostikit,jegaine jegaine,smirdaliai jus,jum tik pinigai

 2. Vaidas parašė:

  Ka galiu pasakyti, saunuolis Balciunas, tiesiogiai bendrauja su skaitytojais.

 3. ???? parašė:

  Neužteks drąsos ateiti. Būti anoniminiu komentatoriumi paprasčiau :). Tuo labiau jei esi tarp mažumos – kuriam tas pats, kur stovės jėgainė. .

 4. Alvydas Balčiūnas parašė:

  Lieka du variantai. Vienas – jūs informacijos, apie pastatytas biodujų jėgaines ir technologiją, neturintis žmogus, o pritariate biodujų jėgainės statybai šalia Mažeikių miesto ribos. Antra – jūs turite daugiau informacijos nei jos yra pateikta viešai apie planuojamą statyti biodujų jėgainę ir manote, kad pasirinkta vieta yra tinkama. Todėl kviečiu atvykti į redakciją ir pasidalinti turima informacija su visuomene.

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  išsikvėpė leidėjas ir politikoje ir temose tas pats per ta pati

 6. Juzis parašė:

  siaip tai labai daug pensininku kurie prisivalgo visokio akcijinio maisto ir paskui jiems pucia vidurius ,kad net po miesta negalima vaikciot

 7. Vardas (privalomas) parašė:

  Kodel Mazeikieciai turi kvepuoti nesveiku oru?! Ar negana,kad naktimis ir dienomis, daznai is pravaziuojanciu nesaugiai uzdaru cisternu pasklinda siauba keliantis kvapas.Jei vakare neuzdarai lango,tai tenka nakti pasokti is lovos uzdarineti langu,nes ta smarve laikosi kambariuose apie 10 minuciu. Ka mes zinome kas yra tuo metu gabenama tose cisternose?Kas darosi? Nejaugi niekam nesvarbi mazeikieciu sveikata? Tai kas dar laukia musu?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*