„Bobų vasaros“ šventėje išrinkti geriausieji

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Sekmadienį tradicinė rudens šventė sukvietė rajono seniūnijas, kaimo bendruomenes ir mažeikiškius į vieną būrį. 

Šventės dalyviai grožėjosi rudens gėrybėmis, pirko ir pardavinėjo, šoko ir dainavo, o išalkę skanavo  bendruomenių pagamintų patiekalų.
Kūrybingiausi šventės dalyviai apdovanoti organizatorių bei rėmėjų įsteigtais prizais.
„MIS BOBOS“ konkurse gražiausiosios titulą pelniusiai Ukrinų kaimo bendruomenės atstovei Karolinai įteikta draudimo bendrovės „PZU Lietuva“ dovana.
Išradingumu bei sumanumu pasižymėjusi Reivyčių seniūnija, su Urvikių kaimo bendruomene priešakyje, apdovanota „Santarvės“ prizu.
Aktyviausi šventės dalyviai taip pat neliko nepastebėti. Dalyvavę grūdų maišo kilnojimo rungtyse, bulvių rinkimo, kitose varžytuvėse ir žaidimuose buvo apdovanoti prizais iš rudens gėrybių daržo, o gamtos išdaigų konkurse įdomiausią  burokėlį atnešusiai Gabijai Abelkytei bei didžiausią moliūgą užauginusiam Petrui Narutai įteikta „Santarvės“ laikraščio prenumerata.
Savivaldybės atstovai renginio metu apdovanojo konkurso „Metų ūkis 2013“ nugalėtojus.
Pirmoji vieta atiteko Audronei ir Jonui Beržonskiams iš Viekšnių seniūnijos, antrąją vietą užėmė Židikų seniūnijoje ūkininkaujanti Gina Fenskienė, o treti liko Birutė ir Algimantas Vaičkai iš Tirkšlių seniūnijos.

4 Atsakymai į “„Bobų vasaros“ šventėje išrinkti geriausieji”

 1. šventės dalyviui parašė:

  Menkas tas kultūros darbuotojas, kuris taip sugeba menkint šalia savęs stovinį. “Niekas” būtų ir priešingu atveju, patikėk, dalyvi…

 2. Kitos bendruomenės narys parašė:

  Bet dažniausiai reikalingas vedlys-organizatorius. O paminėta direktorė tai ir padarė. Aš priklausau kitai kaimo bendruomenei, kuri priklauso Tirkšlių seniūnijai ir kultūros centrui, o mūsų bendruomenėje taip pat yra aktyvių bei entuziastingų narių, bet niekam neprireikė mūsų. O kultūros darbuotojų tikriausiai labai geri atlyginimai, ir jiems už darbą sekmadieniais (poilsio dienomis) apmokama dvigubai, taip pat kaip ir mokytojams (kai rugsėjo 1-oji – sekmadienį)…

 3. Nepamirskim parašė:

  kad be bendruomenės, jos žmonių ir tas kultūros darbuotojas niekas. Vienas lauke nesi karys. O kol ambicijos dėl neisaukstintų vardų ir garbės liejas kazkurioj parapijoj laisvai, tai žmones, nelaikantys pykcio užantyje- švencia, ir jiems ne motais, kaip santarve ivardijo. Dar pastabele, kultūros darbuotojai gauna už darba atlyginimus, o bendruomenes aktyvistai dirba dėl idejos.

 4. šventės dalyvis parašė:

  Santarvė rašo: “Išradingumu bei sumanumu pasižymėjusi Reivyčių seniūnija, su Urvikių kaimo bendruomene priešakyje, apdovanota „Santarvės“ prizu” – šaunu, kad Reivyčių seniūnija gavo prizą dėka ne Urvikių kaimo bendruomenės, o Urvikių kultūros centro direktorės Vitos Černookienės ir jų darbuotojų dėka.
  Kažkodėl kas dirba apie juos niekas nerašo, visa garbė atitenka bendruomenėms kurios nė piršto nepajudina. Bendruomenės be kultūros centrų ir jų darbuotojų yra niekas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*