Būstas regione: Mažeikiai jaunoms šeimoms patrauklūs

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pernai rugsėjį startavusi programa, skirta padėti jaunoms šeimoms įsikurti regione, įgyja pagreitį: iš viso iki šių metų gegužės buvo išduota beveik 970 pažymų finansinei paskatai, iš jų 615 šeimų jau gavo kreditus būstui pirkti arba statyti, likusios šeimos laukia kredito įstaigų sprendimų.
Devyniolika subsidijų išmokėta ir besikuriantiems Mažeikiuose.

Kaip byloja Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos paskelbtas subsidijų žemėlapis, Mažeikių rajonas Telšių apskrityje yra populiariausias. Čia įsikurti pageidavo ir subsidijas gavo 19 jaunų šeimų, Plungėje – 17, Telšiuose – 11.
Iš viso apskrityje subsidijos būstui pirkti arba statyti išmokėtos 48 jaunoms šeimoms.
Mažeikiai pagal subsidijas patenka ir į ministerijos skelbtą dešimtuką. Daugiausia – 38 – subsidijos per penkis šių metų mėnesius išmokėtos Marijampolėje, Kauno rajone – 33, Klaipėdos rajone – 28, Panevėžio mieste, kai jis pateko į regiono sąvoką, – 25, Kretingoje – 21.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Būstas regione: Mažeikiai jaunoms šeimoms patrauklūs”

  1. Mazeikiai parašė:

    Tai zopa v zopie paprastam zmogui.

  2. yes parašė:

    Ketinimai pritraukti jaunimą sveikintini,tik kad uždarbis Mažeikiuose turbūt mažiausias Lietuvoje,nes jį reguliuoja verslininkai ROTARY klube.Šiandien Mažeikiuose trijų valstybių susisiekimo ministrai sprendžia geležinkelio atstatymo problėmas,tik kažin kodėl nėra jo ardytojų.Vienas iš glauniausių atrodo,kad taikosi į seimo vadovo postą.Na ir įdomu pas mus gyventi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video