„Circle K Lietuva“ spaudos konferencijoje – daugiau klausimų nei atsakymų

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikių rajono savivaldybėje surengtoje spaudos konferencijoje dėl degalinės statybos „Circle K Lietuva“ atstovai bandė atsakyti į žiniasklaidos pateiktus klausimus, bet ne į visus juos buvo atsakyta konkrečiai.
„Circle K Lietuva“ atstovai tvirtino, kad bus įgyvendinti visi prieš 16 metų prisiimti įsipareigojimai Savivaldybei bei miesto gyventojams, tačiau neslėpė, kad degalinė duris gali atverti anksčiau, nei jie bus įvykdyti.
„Circle K Lietuva“ atstovai nenorėjo įvardyti ir degalinės atidarymo datos.

Elektroninis laiškas – apie įsipareigojimų pokyčius

Spaudos konferencijos metu daugiausia dėmesio buvo skirta prieš 16 metų „Statoil Lietuva“ pasirašytai sutarčiai dėl įsipareigojimų miestui. „Circle K Lietuva“ atstovų teigimu, ši sutartis nėra pakeista ir šiuo metu yra įgyvendinama.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

8 Atsakymai į “„Circle K Lietuva“ spaudos konferencijoje – daugiau klausimų nei atsakymų”

 1. jazminas parašė:

  Tikiuos sutvarkys jums tuos kiemus ir užtilsit amžiams, viskuo nepatenkinti ir burbantys pensininkai.

 2. Nužydėjusiam jazminui parašė:

  Amžiams visi kada nors užtilsim… o, padedant degalinės teršalams ir jazminai gali nebepražysti pavasarį :( Esmė čia ne vien tik kiemų sutvarkyme. Įdomiau kaip valstybės tarnautojai susitvarkys savo popierius? Geras yra tas posakis „prasti tavo popieriai“ :)

 3. www parašė:

  Visada įdomu buvo, kokius teršalus leidžia degalinė? :))) Gal kas apšviestų, ypač tie, kur pastoviai apie teršimus rašinėja.

 4. nusišnekančiam parašė:

  Nesu pastebėjęs, kad aplink degalines augalija neaugtų…

 5. Kaip cia? parašė:

  Pala, tai circle neprivalo vykdyti savo pazadu laiku, ir cia viskas ok? Wtf, kam tada reikalinga vietos valdzia jei leidzia privaciai uzsienio imonei daryti ka nori, nedilaikyti susitarimu? Kas cia per kysininkavimu valdzia?????

 6. Rolandas parašė:

  Na stebuklu salis,pradeda sprest kazkokius klausimus,kai jau pastatyta,niekas cia zmoniu interesu negins,visur pinigai,ir nejaugi be Macijauskienes nebera ko nufotografuoti

 7. Rolandas parašė:

  Tie patys veidai sedi valdzioj metu metais,ir tikrai jiems nerupi zmones,blin iseikit i gatve,pastreikuokit,totojai uzuzblokuokit,na reikia kazka daryt,dar betruksta,kad degalines klientai ateis i artimiausiu namu tulikus nusisikt

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  Antanai Teny, Jūsų pavardė vis labiau ir labiau linksniuoja mažeikių kraštas, dėl Jūsų neveiklumo, savivaldybės betvarkės, korupcijos apraiškų, tai parašiukai, kuriuos deda kas neturėtu ;-), gal pasielkite garbingai, čiuoškit lauk, nes žmonėms širdis paėdė Jūsų neveiklumas. Klausymas, kuriai partijai priklausot? Padėkotumėm už parazituojantį lozorį…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*