COVID-19 infekcija sugrįžo į Mažeikius (papildyta)

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikiuose nustatytas naujas koronaviruso (COVID-19) infekcijos atvejis.

„Santarvės“ žiniomis, ketvirtadienį asmuo kreipėsi į Mažeikių ligoninę dėl karščiavimo. Jam buvo suteikta medikų pagalba, paimtas mėginys dėl COVID-19 infekcijos. Vakar vakare gauta informacija, kad tyrimo atsakymas teigiamas.
Mažeikių ligoninės direktorius Sigitas Kaktys „Santarvei“ sakė, kad du medikai su pacientu bendravo laikydamiesi atsargumo priemonių, tačiau, siekiant visiško ligoninės darbuotojų ir pacientų saugumo, gydytojas ir slaugytoja šiuo metu yra saviizoliacijoje, kitą savaitę jiems bus atliktas tyrimas dėl COVID-19.
Tai jau aštuntas koronaviruso (COVID-19) infekcijos atvejis Mažeikiuose. Pirmasis šios ligos atvejis mūsų rajone buvo patvirtintas kovo 27 dieną, septintas – gegužės 8-ąją.
„Santarvės“ žiniomis, asmuo, kuriam penktadienį buvo nustatyta koronaviruso (COVID-19) infekcija, izoliavosi namuose, tai leido jo sveikatos būklė. Asmuo niekur nedirba, pastaruoju metu nebuvo išvykęs iš Mažeikių. Taigi infekcijos Mažeikiuose atvejis – ne įvežtinis.
Kai Nacionalinis visuomenės sveikatos centras išsiaiškins ir paskelbs svarbiausius COVID-19 infekcija užsikrėtusio asmens kontaktus, o Savivaldybės ir Ekstremalių situacijų komisijos vadovai visuomenei pristatys, kokių veiksmų imasi, pranešimą papildysime.

12 Atsakymų į “COVID-19 infekcija sugrįžo į Mažeikius (papildyta)”

 1. B. parašė:

  Gal ne visai į temą, bet faktas įdomus. Sekmadienis. “Maximos” automobilių stovėjimo aikštelė Žemaitijos gatvėje. Mano antra pusė prekybos centre. Aš sėdžiu automobilyje – nėra reikalo ten ieškoti ligos. Stebiu aplinką. Prie prekybos centro sienos, atsirėmusi į šiukšlių dėžę, sėdi elgeta su stikliniu indu rankoje. Jame keliolika centų. Retas praeivis kažkiek ten įmeta. Sėdi elgeta prisidengusi kažkokiu skuduru burną. Staiga pakyla ir nueina į šalį. Prieina prie stovinčio automobilio, atsidaro durys. Elgeta atiduoda pagyvenusiam vairuotojui iš kišenės ištrauktus pinigus ir vėl grįžta į savo vietą. Matosi, kad pyksta, kažką burba po nosimi. Kaip tai vadinasi? Kam priklauso ši teritorija ir kodėl jos niekas neprižiūri? Kaip turi jaustis eidamas apsipirkti pirkėjas? Ar elgeta negauna pensijos? Ar tai sveiki žmonės? Kas gali atsakyti į šiuos klausimus?

 2. Nazareth parašė:

  Sukilo temperatūra ir jau korona. Atsibodot, melagiai, su savo aferom. Bausti tokius parazitus reikia už panikos skleidimą!

 3. Anonimas parašė:

  Pritariame Samantai,mandriai kalba tie,kurie nesusidure su ta nelaime.Bjauru ziureti,kai grizusieji nesaugo nei saves,nei artimuju.Dziaukites,kad gyvename provincijoje,mazesnis gyventoju judejimas,o su parvykstanciais reiketu grieztinti kontrole jei norime tevus,vaikus ir anukus apsaugoti.

 4. Samanta parašė:

  Vel dabar prasides: cinikai “ale bebaimiai protinguoliai” nesides kaukiu ir juoksis is tu, kurie imasi atsargumo priemoniu, visur vaikscios, uzsikres, ir po to kitiems isplatins korona, nes jiems tik jie patys rupi. Jums gal vienodai ar susirgsite, ar numirsite galimai ar ne, bet ar apie kitus jus pagalvojate bent kazkiek, kad jei susirgtumet, kiek kitu galetumet uzkresti ir per jus kiek zmoniu patektu i didele rizika? Nieko nemate ir nezinodami apie korona, ka jis sugeba, kaip jauni, sveiki zmones prijungti prie aparatu, nes patys nebegali kvepuoti, ir net aparatai ju nebeisgelbeja kartais, zmogus kraujais pradeda spjaudytis ir mirsta, ar jums negeda taip kalbeti, kad cia yra melas, kai tiek zmoniu jau yra mire ir taip baisiai jiems ta mirtis atejo, isivaizduokite, uzdusti, stipriai ir giliai ir daznai kvepuoti, bet oro negauti nieko, galva pradeda svaigti, truksta jegu, verkti, bandyti ikvepti is visu jegu, bet dusti, nesvarbu ka bedarai, kol galu gale jo organizmas visiskai nebegauna deguonies. Ne visiems taip buna, bet buna tokiu atveju! Ir dar atsiranda tokiu, samokslo teoretiku, kurie ne tik nesisaugo, bet ir kursto, ragina visus nesisaugoti. Koronavirusas yra TIKRAS dalykas, kuris dabar EGZISTUOJA musu pasaulyje, nepriklausomai nuo to ar tikime juo ar ne!

 5. Nevardas parašė:

  Nepades jokie apsisaugojimai zmones ziuredami zinias isvarvino paskutinius smegenu likucius, bijo net paukscio pasikusio kieme kas bus jei vaikai paims suduka ir uzsikres c.. virusu 😄😄😄 as tokius tik avim pavadinti galiu ir jus mielieji nusipelne to ka siandien turit pasiplokit sau brangieji

 6. Komentaras parašė:

  Serga nors nebuvo niekur isvykes ir niekur nedirba. Tai matyt paukstis apsiko ir uzsikrete. Padarytu dar pora testų ir būrų neigiami.

  1. Marius parašė:

   Faktas kaip blynas meluoja ir neraudonuoja, raso kad bauginti ruosti zmones vakcinacijai.

   1. Anonimas parašė:

    Taip Mariau, reptilijanai pOla, B. Geitsas jiems tarnauja, zeme plokscia, ja 3 drambliai ant nugaru laiko, ai dar chemtrilai, nu zodziu viniok galva folija ir simtais litru acto isgarink. O jei acta vietoj kavos gersi, vakcinacija tau tikrai bus nebaisi…..

 7. Kaimynai parašė:

  Jo, gryzo cia vienas sia savaite is skandinavų, mate kaimynai marsiravo po laiptine, kiema, aikštele, neaisku kur dar buvo. O ir vaiku darzeliniu turi.. neispėja savivaldybe laiptines gyventoju apie tokius, gaila

 8. Gyventojas parašė:

  Kodėl nepraneša adreso, kur gyvena sergantis? Kodėl kelia sumaištį visame mieste,kam tai naudinga?

 9. Anonimas parašė:

  Daugelis pažįstate savo draugus, giminaičius, kaimynus, kurie reisuoja su žmonėmis, kroviniais į privalomas grįžus karantinuotis šalis. Bet jie nekarantinuojasi, nes padėję ant mūsų. Tad tegyvuoja korona.

  1. Jonas parašė:

   Tegyvuoja avinai tokie kaip jus. Apart TV žinių nieko ir negirdi ir nematot

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*