COVID-19 infekcija sugrįžo į Mažeikius (papildyta)

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikiuose nustatytas naujas koronaviruso (COVID-19) infekcijos atvejis.

„Santarvės“ žiniomis, ketvirtadienį asmuo kreipėsi į Mažeikių ligoninę dėl karščiavimo. Jam buvo suteikta medikų pagalba, paimtas mėginys dėl COVID-19 infekcijos. Vakar vakare gauta informacija, kad tyrimo atsakymas teigiamas.
Mažeikių ligoninės direktorius Sigitas Kaktys „Santarvei“ sakė, kad du medikai su pacientu bendravo laikydamiesi atsargumo priemonių, tačiau, siekiant visiško ligoninės darbuotojų ir pacientų saugumo, gydytojas ir slaugytoja šiuo metu yra saviizoliacijoje, kitą savaitę jiems bus atliktas tyrimas dėl COVID-19.
Tai jau aštuntas koronaviruso (COVID-19) infekcijos atvejis Mažeikiuose. Pirmasis šios ligos atvejis mūsų rajone buvo patvirtintas kovo 27 dieną, septintas – gegužės 8-ąją.
„Santarvės“ žiniomis, asmuo, kuriam penktadienį buvo nustatyta koronaviruso (COVID-19) infekcija, izoliavosi namuose, tai leido jo sveikatos būklė. Asmuo niekur nedirba, pastaruoju metu nebuvo išvykęs iš Mažeikių. Taigi infekcijos Mažeikiuose atvejis – ne įvežtinis.
Kai Nacionalinis visuomenės sveikatos centras išsiaiškins ir paskelbs svarbiausius COVID-19 infekcija užsikrėtusio asmens kontaktus, o Savivaldybės ir Ekstremalių situacijų komisijos vadovai visuomenei pristatys, kokių veiksmų imasi, pranešimą papildysime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video