COVID-19 statistika: Lietuvoje – 843 atvejai, Mažeikiuose – 5

Nuotr. iš SAM archyvo

Balandžio 6 d. rytą pateiktais Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, Lietuvoje buvo 843 patvirtinti COVID-19 ligos atvejai.

Sekmadienį buvo patvirtinti 32 nauji ligos atvejai. Nuo koronaviruso jau mirė 14 šalies gyventojų. Šiandien rizikos grupei priklausančio asmens gyvybė užgeso Respublikinėje Panevėžio ligoninėje.
Pasveikusiųjų skaičius nepakito – jų Lietuvoje yra 7.
Pirmadienio rytą Savivaldybės „Santarvei“ pateiktais duomenimis, mūsų rajone kol kas išlieka tas pats COVID-19 užsikrėtusių asmenų skaičius – 5.
Sekmadienį šalies laboratorijose buvo atlikti 1 954 tyrimai, iš viso jau ištirti 25 599 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso.

Primename, kad Mažeikių rajone nustatyti penki COVID-19 atvejai, naujausias jų buvo patvirtintas penktadienį. Visi asmenys užsikrėtė kovo 14 dalyvaudami tame pačiame pobūvyje, kuris vyko Mažeikių kavinėje „Varduva“. Koronaviruso infekcija susirgo ir tame pobūvyje dalyvavęs Akmenės rajono gyventojas, dar dviem svečiams šis užkratas nustatytas Kauno mobiliame patikros punkte.
Visiems penkiems mažeikiškiams virusas aptiktas Telšių mobiliame patikros punkte. Iš viso jame jau ištirti 188 mūsų rajono gyventojai.
Pirminiais Savivaldybės duomenimis, karantino metu į Mažeikių rajoną iš užsienio parvyko apie trys šimtai gyventojų, Savivaldybės transportu parvežtas 91. Savivaldybė keturiuose viešbučiuose saviizoliacijai apgyvendino 123 asmenis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*