- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Daubariuose sunkiai sužalotas jaunas vairuotojas ***(Papildyta)***

Janinos SRIBALIUTES nuotrauka

Ketvirtadienį apie pusę dešimtos ryto skaudi eismo nelaimė įvyko Daubarių kaime, šalia tvenkinių.

Vadavo ugniagesiai

Pirminiais duomenimis, milžinišku greičiu Tirkšlių link skriejusi „Audi A4“ vertėsi, po to įstrigusi tarp kelio atitvarų kelis šimtus metrų čiuožė pėsčiųjų taku ir sustojo netoli įrengto greičio matuoklio.
Atvykus į avarijos vietą buvo matyti automobilio detalės, pasklidusios po visą kelią. Transporto priemonės ratai svaidėsi skirtingose kelio pusėse, už kelių dešimčių metrų vienas nuo kito.
Metalo laužo krūva virtusiame automobilyje liko prispaustas 22-ejų metų vairuotojas D. V. Jį išvadavo atvykę Mažeikių rajono ugniagesiai gelbėtojai.
Liudininkų teigimu, atvykus medikams vairuotojas dar nebuvo praradęs sąmonės. Šalia buvę žmonės pastebėjo, kad vaikino kūnas baisiai sumaitotas. Nepatvirtintais duomenimis, gali būti, kad buvo nutraukta viena koja. Sunkiai sužalotas vaikinas išvežtas į ligoninę.
Atlikus tyrimus paaiškės, ar vairuotojas buvo blaivus.

Skaudesnių pasekmių išvengta

Šalia nelaimės vietos gyvenantis Kazimieras „Santarvei“ sakė, kad išgirdęs didžiulį trenksmą, išėjo į lauką pasižiūrėti, kas vyksta.
„Pirmoji mintis, kuri šovė į galvą, buvo tai, kad pas kaimynus sprogo dujų balionas. Tačiau kai pamačiau tarp atitvarų įstrigusį automobilį, net aiktelėjau – vaizdas iš tiesų buvo kraupus“, – ketvirtadienio ryto įvykius prisiminė vyriškis.
Kazimieras sakė iš karto pribėgęs prie sumaitoto automobilio, tačiau nieko negalėjęs padėti.
„Tik pastebėjau, kad vairuotojas ranka kviečia ir prašo padėti. Aš nelabai kuo galėjau jam pagelbėti, gerai, kad netrukus atvyko ugniagesiai ir greitoji pagalba“, – kalbėjo daubariškis.
Vyriškis spėjo, kad automobilis važiavo labai dideliu greičiu, nes mašinos detalės išsisklaidė kelių šimtų metrų spinduliu.
Kazimieras dar pridūrė: „Gerai, kad tuo pačiu metu ant pėsčiųjų tako nebuvo žmonių, tuomet eismo nelaimės pasekmės būtų dar skaudesnės“.

Pabėgo iš įvykio vietos

Vėliau paaiškėjo, kad Daubariuose į eismo įvykį patekęs jaunuolis D. V. labai skubėjo, nes prieš tai jis Mažeikių aplinkkelio žiedinėje sankryžoje atsitrenkė į kitą automobilį ir nesustojęs nulėkė Daubarių link.
Galbūt jis taip pasielgė vengdamas atsakomybės, nes įtariama, kad sunkiai sužalotas vaikinas buvo neblaivus.
Mažeikių rajono policijos komisariato pateigūnų teigimu, jam bus surašyti du administracinio teisės pažeidimo protokolai: dėl eismo įvykio ir pasišalinimo iš žiedinės sankryžos bei dėl įvykio Daubariuose.