Daugiabučio balkone – granata

Autoriaus nuotr.

Šeštadienio vidurdienį iš Žemaitijos gatvės 54-ojo namo buvo evakuoti žmonės – bute, esančiame šio namo antrajame aukšte, rasta Antrojo pasaulinio karo laikų granata „F1“, dar vadinama „citrinuke“.

Pirminiais duomenimis, buto savininkas yra miręs, pavojingą radinį balkone aptiko jo sesuo, atėjusi tvarkyti patalpų. Pagal jos pranešimą buvo įvestas planas „Skydas“: į įvykio vietą atskubėjo policijos, medikų ir ugniagesių gelbėtojų ekipažai, taip pat atvyko atsakingas Savivaldybės specialistas.
Kad būtų apsaugoti namo gyventojai, vieta buvo aptverta, gyventojai – evakuoti.
Apie ketvirtą valandą vakaro atvyko specialiojo policijos būrio „Aras“ išminuotojai iš Vilniaus, kurie granatą pasiėmė savo žinion.
Šiais metais tai pirmoji rajone sprogmenų nukenksminimo operacija, kurios metu įvestas planas „Skydas“. Praėjusiais metais tokių operacijų, kuriose dalyvavo visos rajono specialiosios tarnybos, buvo 25 (2018 metais – 24), iš viso pernai rajone rasta ir sunaikinta apie 30 įvairaus kalibro Antrojo pasaulinio karo sprogmenų.
Kariškiai pataria gyventojams, pastebėjus tokį radinį, jo neliesti, nenagrinėti, o iš karto pranešti apie tai skubios pagalbos telefonu, nieko neprileisti prie radinio vietos, ją pažymėti ir atvykusioms specialiosioms tarnyboms parodyti jo vietą.

Autoriaus nuotr.

Autoriaus nuotr.

2 Atsakymai į “Daugiabučio balkone – granata”

  1. Golbelei parašė:

    tam ar tai golbele matos kad problemu su galva yra.kiek teko skaityt golbeles komentaru tai visi tokie lempiniai..matos kad sunkus gyvenimas ir demesio stoka pas zmogu kad tokias nesamones rasineja

  2. Golbele parašė:

    Tas matyt kazkam buvo gerai prasi pises arba zmona tratino vyrui bunant darbe,gerai dar kad seklides ispjautas nerado.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video