Degalinė – mainais į sutvarkytus kiemus?

Degalinės Žemaitijos gatvėje statybų pabaiga numatyta liepos mėnesio viduryje. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Praėjusią savaitę Mažeikių rajono savivaldybėje su gyventojais susitiko UAB „Statoil“, šiuo metu jau pakeitusios pavadinimą į „Circel K“, bendrovės atstovas. Mažeikiškiai degalinės statytojams pateikė prašymą, kad būtų sutvarkytas šalia degalinės esančių daugiabučių namų kiemas bei įvažiavimas. Svečias iš sostinės pažadėjo atsižvelgti į gyventojų pageidavimus ir pagal galimybes juos įgyvendinti.
Susitikimo metu buvo kalbėta ir apie prieš beveik du dešimtmečius duotus bendrovės įsipareigojimus bei neteisėtą statybvietės praplėtimą valstybinės žemės sąskaita.

Išsakė pageidavimus

Susitikime dalyvavęs Zigmundas Kepalas prisistatė atstovaujantis „Circle K“ degalinės statytojų interesams bei esantis degalinių tinklo plėtros ir vystymo vadovas, atsakingas už visų degalinių statybų plėtrą ir saugų veikimą. Jis teigė esąs pasirengęs dialogui su gyventojais.
Į susitikimą atėjo šalia statomos degalinės esančių daugiabučių – Pavasario gatvės 15-uoju ir 17-uoju numeriu pažymėtų namų atstovai. Jų teigimu, būtų sunku surasti šalia gyvenančių žmonių, kurie pritartų degalinės kaimynystei, tačiau daugelis jų jau susitaikė su situacija, tuo labiau kai degalinės statybos jau eina į pabaigą. Tačiau gyventojai išsakė pageidavimą, kad statytojai vis dėlto ką nors gero duotų ir mažeikiškiams.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

10 Atsakymų į “Degalinė – mainais į sutvarkytus kiemus?”

 1. kaimyne parašė:

  kas gali pritarti tokioms statyboms namu kieme.tik besmegeniai…

 2. lolas parašė:

  Kur tas veikėjas kuris sakė, kad ir pastatytą degalinę teisinėje valstybėje galima nugriauti? Matyt buvo tik dar vienas garsiai šaukiantis ir nieko nedarantis visuomenės veikėjas. :)

 3. Rolandas parašė:

  Pastabėlė Tomui. Viskuom sutinku,degalinė pagražins miestą,bet nesumažins kainų. Kainas Lietuvoje mažina ne tie tinklai,kurie randasi Mažeikiuose. Didieji žaidėjai visi susitarę. Kainas mažina ir verčia banginius mažinti Jozita.

 4. kaimyns parašė:

  sauket kad blogai, sauket kad nier kur vaikam zaist, o db jau parupo kur savo kledarus pasistatysit ? nors pries tai statydavom kieme ant zalios vejos, sakykit kad norit esat juokingi, nu tai santarve nufotkinkit vakare kas dedasi situ namu kiemuose parodykit kiek kledaru ant zolyno ir saligatviu vos praeit galima parodykit kokie kaimynai ale tvarkdariai :D

 5. Baisu parašė:

  Santarvei nė motais priimtas įstatymas dėl alkoholio reklamos draudimais!!! Pilna visur. Reikės informuoti kai ką

 6. Joniui parašė:

  Ir Stokholme, ir Barselonoje, ir mažesniame Ciuriche po kelias degalines būna viename kvartale, t.y., kur didžiausia vartotojų koncentracija. Juk ne to paties tinklo kelios degalinės viena šalia kitos yra. Taip jau sutapo, kad Mažeikiuose gyventojai koncentruojasi mikrarajone + dideli laisvi neišnaudoti žalieji plotai (beje privačios žemės)

 7. Jonis to Tomas parašė:

  nu ir kur Tamsta taip matei 4 degalines kilometro atstumu?

 8. Tomas parašė:

  Pagaliau ir į Mažeikius dar vienas normalus degalinių tinklas ateina. Bent keliais centais sumažins degalų kainas. O skeptikams galiu pasakyti, kad Vakarų Europos miestuose degalinės yra net daugiabučių namų cokoliniame aukšte. Labiau pergyvenkit dėl kiemuose po langais rytais užvestų automobilių variklių.

 9. Nepasotinami parašė:

  tai juk „davė ko nors gero“ – pusę šaligatvio naujom plytelėm pakeitė :) Nepastebėjot? O visas kitas „gėris“ nusimato ateity…

 10. Vaidas parašė:

  Kada atsidarys ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*