Degalinės kaimynai žada badauti

Mažeikiškių nepasitenkinimą sukėlė be jų žinios pradėta „Statoil“ degalinės statyba. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Antradienį į Mažeikių rajono savivaldybę susirinko miesto gyventojai, pasipiktinę prie Žemaitijos ir Pavasario gatvių sankryžos prasidėjusia „Statoil“ degalinės statyba.
Mažeikiškiai apipylė klausimais vietos valdžią bei „Statoil“ atstovus.
Teigdami, kad daugelis jų klausimų taip ir liko neatsakyti, bei tikėdamiesi sustabdyti statybą mažeikiškiai žada skelbti bado akciją, gyva žmonių eile apjuosti statybvietę ir taip apginti savuosius, o kartu – ir miesto interesus.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

41 Atsakymas į "Degalinės kaimynai žada badauti"

 1. Negi parašė:

  Paryziuj pirmuose daugiabuciu aukstuose jos stovi.

 2. apas parašė:

  Gal kas žinote visų mūsų degalinių pavadinimus ir adresus.

 3. Jonis parašė:

  man tai labiausiai patiko kavos megejo ,skirtingais vardais ,komentarai ale i kuria tik degaline Mazeikiuose neuzeini visur pilna kavos gereju ,nes Mazeikiuose tik degalinese kava tebuna , ai dar cia kai kurie svaigsta kiek daug darbo vietu prikurs ……nu ir kiek tu darbuotoju jus matote degalinese ?Nu va ,o siaip as irgi buciau nepatenkintas jeigu po mano langais pastatytu degaline nes ir gyventoju butu kainas ta degaline mestels zemyn o tai jau nelabai gerai .O super puper siuolaikiskiems atsakysiu kad nebutina gyvent kaime kad aplink tave butu zaluma bet nezinau uz ka Dievulis nubaude Mazeikius duodamas tokius architektus ,vienas ….pristate suliniu is daugiauksciu namu kita …..irgi proto bokste

 4. Virginija parašė:

  Skaitau komentarus ir negaliu atsistebėti kokie ironiški, ciniški ir trumparegiai kai kurie žmonės :( Kiekvienam sveiko proto žmogui aišku, kad degalinės negali stovėti prie pat gyvenamųjų namų! Taip, visame pasaulyje visko yra, bet ekologinė sąmonė turėtų tobulėti, o ne degraduoti į praeitį. Jau ir pati Žemaitijos gatvė yra per arti: esant žemam slėgiui, jaučiasi gatvės smogas gan stipriai. Tie, kurie užtaria taip nevykusiai parinktą vietą, nesuvokia žalos arba …

 5. Ne runkeliams parašė:

  kiek jau tų darbo vietų atsiras, kiek jau to kuro įsipilsit, tipo neužtenka tų degalinių ar tikitės, kad kainos bus mažesnės; kiek tos ,atseit skanios kavos išgersite, ar kibirais. Artistai

 6. Pensininkus į katorgą parašė:

  Neverta su tais gyventojais ten ginčytis… tas pats būtų net jei ir ne degalinė būtų statoma – pensininkai skųstųsi net ir statant ofisus ar A klasės namą. Vistiek juos “nuodys”. Tas pats vyksta ir Vilniuje, kai statomas bet koks pastatas – pensininkai sukyla, kad jiems “saulutę užstos”, kad “triukšmą sukels” ar “vonioje plikus pamatys”. Gėda man nuo tokių mažeikiečių, jei rimtai.

 7. pensininke parašė:

  nueisiu skanios kavos atsigert ir anukus dar pavaisinsiu

 8. siaip parašė:

  degaline tikrai nera ta vieta, kur priims daug darbuotoju. :)Mes daug ko nejauciame, bet tai nereiskia, kad musu tai nenuodija. Negerai buvo ir ta pieva, bet galejo kazka naudingesnio pastatyt. Prekybos centru jau per akis ant tiek gyventoju, kaip beje, ir degaliniu.:D jose niekada eiliu nebuna.

 9. XXX parašė:

  o vietoj degalines,jeigu butu koki nama 9 aukstu pastate vel negerai butu,toks plotas tikrai tuscias neturejo likti,sunys gales sikinti kitur,kiek degaliniu yra pastatyta mieste kvapo nesijaucia…

 10. gyventoja parašė:

  Visiems pritariantiems norisi užduoti klausimą – ar jus norėtumėt kad tiesiai po jūsų langais pastatytų degalinę + plovykla ? manau kad ne. Viskas turi būti proto ribose, tiek daug laisvu plotu miesto ribose – bet ne, reikia “viarslininkams” įsigrūsti į namo teritoriją. Per visą miestą nei vieno žalio plotelio, ne miestas o dykumą. Ir dar kyla klausimas – kaip buvo išduotas tas leidimas statybai prie pat gyvenamojo namo? bet kad pas mus viskas ir visi nupirkti tai……

 11. Algimantas parašė:

  Prisiminkim MAXIMOS statybos pradžią mikrorajone. Kaip tik buvo paskelbta, kad bus statomas didelis prekybos centras, tuoj pat atsirado protestuotai, kurie aršiai priešinosi naujoms statyboms. Ir kaip nesipriešinsi, jei apleistame plote galėjai šiukšlinti, laisvai vedžioti šunis ir nereikėjo rinkti jų išmatų… Dabar stovi normalus prekybos centras, kuris davė darbo daliai mažeikiškių, patogu ir aplinkiniams pirkėjams. Įrengta didelė stovėjimo aikštelė, kuria naudojasi gretimų namų gyventojai ir tie patys buvę protestuotojai.
  Kaip kai kurie žmonės nesupranta,kad kiekviena nauja investicija suteikia naujo darbo projektuotojams, mūsų miesto statybininkams, sukuria naujas darbo vietas mums patiems.
  Gal kam maloniau grožėtis krūmais, žole iki juosmens ir šunų pridergtomis pievomis. Juk naturali gamta. Yra ir tokių.
  Tegu pabadauja, sako padeda turintiems viršsvorį. Gal jie nežino, kad pensijos ir kitos išmokomos lengvatos tiesiogiai priklauso nuo statybų, prekybos, paslaugų sektoriaus.
  Būkime atviri naujoms investicijoms, tegu vietoj apleistų dykynių išdygsta nauji, gražūs pastatai, puošdami mūsų Mažeikius.

 12. Uz Statoil parašė:

  Toks jausmas, kad atominę elektrinę stato. Mažiau verkite. Sutvarkys aplinka. padarys apšvietimą. O kas dabar ten? Šiukšlynai ir naktį tamsu kaip geroje vietoje. Pažiūrėkit Kaune centre kiek degalinių prie daugiabučių. Nemanau, kad butų kainos ten mažos.:)

 13. cia parašė:

  pataria. kad reikia keisti gyvenama vieta- pirmiausia reikia parduoti ,o kas pirks tokioje vietoje…nebent palikti ir begti is tos vietos, juk niekas taip nenores daryti, reikes gyventi, ir pyksta zmones, kad po balkonais bus smarve, kazkas dar lygina su Klaipeda, visiskai matyt nemato sirtumo tarp miesto mazo miestelio….

 14. Mazeikietis parašė:

  Streikuoja toks jausmas tie kurie darbo dirbt nenori
  Visi kas dirba supranta kiekviena nauja įmonė sukuria naujų
  darbo vietų
  Tai gal nestreikuoti reikėtų o eiti dirbti jei neturite ką veikti
  Svarbiausia kad degalinė būtų pastatyta laikantis visų reikalavimų
  O ne streikuoti del tokad kažkam nepatinka dar viena degalinė

 15. as parašė:

  ka as zinau, jau geriau medziu prisodintu ir ora valytu, o ne atvirksciai. :)))Ir taip jau mieste dustam nuo masinu ismetamuju duju, bet kam tas rupi? Svarbiausia – pinigai.

 16. Samanta parašė:

  Vienintelės degalinės ir telaukiau, kaip “Statoil” :) kaip gerai, kad žmonės neturi ką veikti, o stovėt atsistojus prie statybų. Eikit dirbt geriau, ar gerą darbą padarykit (“nebesvaigę”). Jums čia ne kalėjmą kokį stato, kad tokias nesąmones daryt..vistiek neprižiūrėjot tos pievos, kai laisvas plotas buvo.

 17. apas parašė:

  Priešingoje gatvės pusėje viena degalinė jau yra,tai kam bereikia visai šalia kitos,nebent tarp jų vyks konkurencija ir mažės degalų kaina.

 18. Svajoklis parašė:

  Manau, kad geriau reikėjo leisti gyventojams prasiplatinti parkavimo aikštelę. Ten jie būtų parkavę ne automobilius o arkliukus su vežimais, tolėliau ganę karvutes su ožkytėmis. O ir šuniukus kur nukakinti būtų. Aplink švarus oras, kaimo kvapas, mielas akiai vaizdas. Vaikučiai laksto basi po rasą.

 19. kaimyns is 4 auksto parašė:

  jau matau kad badaujantis kaimyns stato savo kledara statoilo degalines aikstelei nakciai

 20. As uz parašė:

  Dziaugiuos,kad i Mazeikius ateina normali degaline,aisku,gal nereikejo po kazkieno langais

 21. Vardas (privalomas) parašė:

  Gal badaukit kad nugriautu ir nestes degaline ji man prie namu stovi

 22. Runkeliams parašė:

  Naftininkas, jei tau nemoka nereiskia, kad niekam nemoka. Nepagalvojei, kad gal nevertas daugiau gaut? Nu aisku, kur tu busi vertas didesnes algos, kai smegenyse vien voratinkliai…. Jei stato, vadinasi paskaiciavo, kad apsimokes, vadinas bus pilanciu, vadinas bus ir dirbanciu. Nori medeliu ir gaivaus kvapo? Tai ko tu cia daugiabuti smirdi? Von y uzmiesti, vietos pilna. Bet ne, geriau gyvent daugiabuti ir verkslent kad perdzia is virsaus ir apacios?
  Kas per ****** ….

 23. Naftininkas parašė:

  Dėl ko žmonės emigruoja iš Lietuvos?
  Pirma , nėra darbo , antra, jei jis ir yra , verslininkai nenori padoriai mokėti, kad galėtum iš atlyginimo padorai gyventi ir trečia, žmonių nuomonės niekas nepaiso, ką valdininkai sugalvojo , tą ir daro, nors visas miestas būtų prieš, jie daro savo.Kas dirba naftoj, tai per diena darbe naftoj , vakare irgi grįš į “naftą”,Atrodo žmonėms nereikia gaivesnio oro, medelio; močiutei, kuri nepajėgia toliau nueiti, suoliuko pasėdėti lauke, vaikams kokios aikštelės, svarbu tik veslininkų pelnas.Ar jau praradom paskutinį žmoniškumą, viską pardavėm.Mes ne prieš degalinę, bet ne po žmonių balkonais.

 24. db su iks 6 jau parašė:

  mldc bus ta degali ir kavos nusipirkti ir pamyst uz kampo kol kokia boba kur zures pro langa ir galvos vajenx

 25. kaimyns is antro auksto parašė:

  vieni bezd del aiksteliu vaikams nors situ namu kiemuose yra pastatytos naujos aikstele vaikams, kiti bezd kad nebus kur suni sikint nes tikrai tingi pavest toliau, dar kitc atsimines siulo statyt prie miesto nors pats uzmirse kad gyven miesto pakrasty o ne centre, dar koks praputes atsimen kad vietoj pliko zolyno ir trieju medziu db matys degaline ir nesuprant kad degaline sutvarkys aplinka ir darbo duos nors koks skirtums jis vistiek bbd…

 26. Klaipėda-buves mažeikietis parašė:

  Atvažiuokit ir pažiūrėkit kaip arti namų Klaipėdoje degalinės ir niekas nedūsta. Aplinka tvarkinga,aptarnavimas degalinėje kultūringas,kava skaniausia. Na nebūkit kaimiečiai ir džiaukitės,kad vietoje pievos atsiras naujos darbo vietos,sutvarkytas žemės lopinėlis. Nuo to tik gražės miestas. O pagaliau jei nenorit gyventi prie degalinės,keiskit gyvenamą vietovę.

 27. +35° parašė:

  Griauti isvis tuos visus prekybos centrus ir koloneles it vietoj ju prisodinti lazdynu. Visi tada galesim po medziais sedeti ir riesutus griauzti. O jei kazkas nores ko daugiau laisvai gales iki telsiu nulekti ir nueiti i parduotuve nes taip vakatu europoje visur yra

 28. Mažeikiai parašė:

  Jūs gal juokaujat? Ir taip Mažeikiai kaimų kaimas nėra čia ką veilt tai bet kavos bus skanios iš statoil ir kuro padoraus užsipilt kiti miestai dar ne tiek apstatyti niekas nieko nesako o čia streika matai kelia jūs žmones skundžiatės kad tas pats per tą patį, bet naujovėms rastis patys neleidžiat.

 29. Arturas parašė:

  Nieko jus nenorit kad statytu bet labai norit kad butu kaip normalioi europoi.Norit karves sudo vaziokit i kaima prieplaikos

 30. mažeikietė parašė:

  Beveik vienoje vietoje bus 3 degalinės ir jau yra du prekybcentriai: Maxsima ir LIDL. Trečia parduotuvė, ko gero, bus prie Neste degalinės.O gal jau ir yra baigta statyti ? Ir visa tai išdėstyta labai nedideliame miesto plote . O kažin kiek tame plote yra žalumos ir kiek yra medžių prie kurių būtų pastatytas suoliukas, kiekvienam norinčiam pailsėti ar su draugu pakalbėti ? Vargu ar visa tai rasite. Na , nebent dar prie namo nuo sovietmečio laikų rasite užsilikusį sulužusį suolelį arba tik kažką panašaus, kad čia kažkada buvo suolas. Kokius architektus turėjome ir kokią dabar turime , todėl tokį ir miestą turime: vien prekybcentriai ir degalinės . Bet koks laisvas žemės plotas mieste panaudojams tik dviems tikslams : arba prekybos centro arba degalinės statymui. Matyt , architektė moka žemę dalinti tik tos paskirties objektams statyti.

 31. shiusha parašė:

  jus gal ne kaime gyvenat, ar jum reikia ganyklu miesto centre? karviu pievose betruksta. miesto centrine gatve turi buti isnaudota kiekviename lopinelyje. man pvz nepatinka, kad gelezinkelis arti, nakti girdisi, taciau neprotestuoju, kad gelezinkeli iskeltu, nors butu ir puiku.

 32. nera darbo parašė:

  blogai…bus kelios darbo vietos..blogai:))

 33. Ilona parašė:

  Zaidimu parka vaikams geriau mieste pastatytu…

 34. puga parašė:

  Tai kiek degaliniu reik vienoj gatvej ? tegu viska stato uz miesto

 35. dar neteko parašė:

  matyti, tiesiai po langais degaline,o kur zalieji…

 36. Tas ten parašė:

  Tai būtent galėjo kažką naudingo, žalumos galėjo padaryt o ne dar vieną degalinę tokioje vietoje.

 37. ubags parašė:

  suprantu kad dulkiu padauges, bet gi cia mikrorajonas, ten taip ir yra, visur subinem trinasi, langai pries langus,tokios vietos prabanga, nebent ten parkeli padarytu, tada suprasciau.

 38. Tas ten parašė:

  Klausiat kodėl visi pasipiktinę? Todėl kad po langais stato ir man atrodo niekas nenorėtų ypač gyventantys pirmuose aukštuose,kad visą parą ten važiuotu mašinos o vasarą atsidaryt langus bus neįmanoma dulkės eis pro langus mašinų išmetamos dujos ir panašiai.

 39. jok parašė:

  Verkia nes nebera kus sunu sikinti… pirmiau isvezdavo nusikindavo ir nerinkt sudu suns nereikdavo o dabar teks aplink nama vest ir susirinkt

 40. ubags parašė:

  o be degalines toj vietoj buvo kazkas kitka planuota statyt? del ko protestas? siaip tu degaliniu tame rajone pilna. bet pieva irgi neiseitis, sunim sikint.

 41. jazminas parašė:

  Ar jums trukdo ta degalinė? Dūstat jūs nuo jos? Pensininkai, jei jums trukdo, tai jūs ir badaukit. Mažiau eilių bus parduotuvėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*