Dėl 500 eurų – į teismą?

Audrių Jonuškį papiktino tai, kad tiek VšĮ „Mažeikių futbolo akademija“ vadovas, tiek atstovai nenori su juo bendrauti. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Keleivių pavėžėjimu užsiimanti įmonė ketina kreiptis į skolų išieškotojus, o prireikus – ir į teismą. Ji siekia atgauti skolą iš VšĮ „Mažeikių futbolo akademija“. Skola – beveik penki šimtai eurų.  „Santarvės“ duomenimis, daugiau didelių įsiskolinimų ši įstaiga neturi. Tačiau kai kurie mažeikiškiai mano, kad tokios skolos nieko gera nežada – jos verčia sunerimti dėl viešosios įstaigos patikimumo.

Į „Santarvę“ kreipėsi keleivių pavėžėjimu užsiimančios įmonės UAB „Ajon“ vadovas Audrius Jonuškis. Jis skundėsi, kad jau ketvirtą mėnesį už vaikų pavėžėjimą į Vilnių su jo įmone neatsiskaito viešoji įstaiga „Mažeikių futbolo akademija“.
A. Jonuškis pateikė praėjusių metų lapkričio pabaigoje išrašytą sąskaitą-faktūrą su nurodyta 1 719 litų arba 497,86 euro suma, kurią pasirašė Mažeikių futbolo akademijos komandos vadovas Augustinas Venskus.
Pagal paslaugos teikimo sutartį, paslaugos gavėjas – VšĮ „Mažeikių futbolo akademija“ – su bendrove „Ajon“ privalėjo atsiskaityti per penkiolika dienų, tačiau to iki šiol nepadarė.

Plačiau apie tai skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

10 Atsakymų į “Dėl 500 eurų – į teismą?”

 1. tikrai tau parašė:

  tai vaziuok su autobuso parku. Nesveikas esi, pulius rasineji. Kalba eina apie skola,

 2. apas parašė:

  Ar nėra kitų priemonių atgauti skolą?Per teismus yra ilgas procesas ir nežinai ką teisėjas nuspres.

 3. AS to tau tik tau parašė:

  ir kitiems asiliukams,kurie nera mate daugiau nei asilo traukiamo vezimo. Tad ir atrodo IVECAS kruta masina keleiviams vezti. Paziurekit su kokiais nuliovais Mersiukais Autobusu parkas veza ą!!!! Mazeikiu AP jega!!!ZC45

 4. tau tik tau AS parašė:

  EIK PESCIAS, KO SU GRABAIS VAZINEJI. Nejuokink, gerai, gal pasalpos tik 50euru gauni. bukim saziningi, SAUNUOLIS, tik i teisma su tokius, ramus zmogus tai ir sika ant galvos

 5. Lina parašė:

  Labai sąžiningas, kultūringas ir dėmesingas keleiviams vairuotojas. Teko ne kartą su juo važiuoti vasaromis į Palangą. Gaila, kad su juo kiti taip nesąžiningai pasielgė, gal ir pasinaudojo jo gerumu. Tylėti tikrai nereikia.

 6. AS parašė:

  Ka su tokiais grabais IVECAIS dar yra zmones vezami ? Net 50 euru nemokeciau

 7. lioliai parašė:

  sumokėk žmogui už skolininkus,nesikreips. :) ir aplamai yra daug privisę parazitų,kurie mano, kad JIEMS visi privalo daryti nuolaidas,arba dirbti pusvelčiui.Tokius reikia visais įmanomais būdais statyti į vietą.

 8. Ilona parašė:

  Seniai tokius reikėjo paduot į teismą, priviso tų skolininkų

 9. liolia parašė:

  geda del 500 kreiptis i teisma

 10. tikrai taip parašė:

  saunuolis, tegu sumoka, nu jau sarmata

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*