Dėl žemės sklypo įsigijimo kreiptasi į prokuratūrą

Autorės nuotr.

Trečiadienį vyko viešas susirinkimas, kur su visuomene buvo svarstomi prekybos paskirties pastato su administracinėmis patalpomis Naftininkų g. 40A naujos statybos projektiniai pasiūlymai. Pristatymo metu paaiškėjo, kad yra kreiptasi į Šiaulių apygardos prokuratūrą dėl viešo intereso gynimo.
Advokatams iš sostinės kilo abejonių dėl žemės sklypo patekimo į privačias rankas teisėtumo.

Tik smulkiajam verslui

Projektinius pasiūlymus dėl numatomo pastato statybos Naftininkų gatvėje parengė ir pristatė architektė Rasa Kačerauskienė. Statytojas – UAB „Eglitana“. Pristatyme dalyvavo šios įmonės vadovas Gytis Radžiūnas.
R. Kačerauskienė informavo, kad naujasis pastatas bus pritaikytas smulkiajam verslui, tai nebus prekybos centras.
„Naujajame pastate gali būti įrengtos vaistinės, optikos, grožio salonai, mažos kavinukės, desertinės. Kažkas panašaus, kaip yra banko pastate Žemaitijos gatvėje. Tai tik smulkus verslas, nebus nei maisto prekių, nei statybinių medžiagų“, – susirinkusiems mažeikiškiams sakė G. Radžiūnas.
R. Kačerauskienė tvirtino, kad naujajam pastatui esamame privačiame sklype užteks vietos.
„Atsižvelgiant į tai, kokios yra patalpos, pagal normatyvus išeina, kad turi būti dvidešimt septynios automobilių stovėjimo vietos. Tiek vietos ir yra, kiek reikia“, – kalbėjo architektė.

Kontroliuos vykdymą

G. Radžiūnas sakė suprantantis, jog pastačius naują pastatą aplinkinių daugiabučių namų gyventojai nebeturės kur statyti savo automobilių. Apžiūrėjus teritoriją, paaiškėjo, kad yra laisvų žemės sklypų, kur būtų galima įrengti automobilių stovėjimo aikšteles. Jis pažadėjo savo lėšomis įrengti automobilių stovėjimo aikšteles gyventojams prie jų daugiabučių namų, kurie yra šalia numatomo pastato. Planuojama statytojo lėšomis įrengti apie 40 automobilių stovėjimo vietų. Be jų, dar būtų įrengtos ir 27 vietos prie būsimo statinio.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Dėl žemės sklypo įsigijimo kreiptasi į prokuratūrą”

 1. Nijole parašė:

  Tikriausiai tai yra Džiugelio valdymo pasekmės. Ko pasekoje Džiugeliui nebereikia gyventi su tarakonais , o gyventojai …., o kam jie rūpi?

 2. Tam B. parašė:

  Tai tamsta nusipirk tą apleistą Norfą ir daryk ten ką širdis geidžia. Kieno, kaip sakant pastatai ar sklypai, tas ir daro tą, kas anam atrodo naudingiausia. Logika paprasta.

 3. nesakysiu parašė:

  Gytis pažadėjo????? nebejuokinkit…. Gytis ir “pažadėjo” nesiderina :D

 4. B. parašė:

  Kam dar kažką kurti ir statyti, kai šalia stovi niekam nebereikalingas ir apleistas buvęs “Norfos” prekybos centro pastatas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*