- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Devintajame Konstitucijos egzamine – devyni mažeikiškiai

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Šiemet į Savivaldybę pasitikrinti savo Lietuvos pagrindinio įstatymo žinias egzamino pirmajame etape susirinko devyni mažeikiškiai – šeši iš jų turintys teisinį išsilavinimą. Palyginus su praėjusiais metais, kai Konstitucijos egzaminą laikė trys žmonės – tai jau daug daugiau.

Pateko į antrąjį etapą

Laikyti Konstitucijos egzaminą iš anksto buvo užsiregistravę aštuoni mažeikiškiai: septyni iš jų bendrovės „ORLEN Lietuva“ teisės departamento specialistai.
Vienintelis iš anksto užsiregistravusių žmonių – „Mažeikių aido“ radijuje dirbantis Laurynas Jonauskas tokio išsilavinimo neturi. Jis prie Konstitucijos egzaminų stalo šiemet sėdo jau trečiąjį kartą – praėjusiais metais net buvo patekęs į antrąjį egzamino etapą, bet tada padarė keletą klaidų.
„Specialiai nesiruošiau egzaminui ir šiemet – o juk galėjau. Vis to laiko pritrūksta. Bet šiaip noriu tiesiog pasitikrinti tai, ką seniau žinojau. Praėjusiais metais buvo daugiau teorinės žinios iš pačios Konstitucijos, tik keletas klausimų buvo reikalaujančių pamąstymo ir tam tikrų išvadų“, – kalbėjo radijo laidų vedėjas.

Nori pasitikrinti save

Prieš egzaminą savo Konstitucijos žinių neatnaujino ir vyriausioji egzamino dalyvė – septyniasdešimt vienerių Vidutė Irena Pukelienė. Moteriai šis egzaminas – jau aštuntasis, nedalyvavo tik pirmajame Konstitucijos egzamine.

Plačiau skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.