Dingęs mažeikiškis rastas surištas Plungėje

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ankstų gruodžio 22-osios rytą dingęs jaunas mažeikiškis rastas surištas Plungės daugiabučio laiptinėje. Nemažą rezonansą viešojoje erdvėje sukėlusią istoriją šiuo metu narplioja plungiškiai policijos pareigūnai.

Tądien apie šeštą valandą ryto iš namų išėjo ir be žinios dingo 24-erių metų mažeikiškis G. N. Artimieji tiek policiją, tiek viešojoje erdvėje informavo, kad vaikinas išvažiavo automobiliu „Audi A4“, buvo nurodyti jo duomenys, prašyta visų pagalbos ieškant dingusiojo.
Gana greitai buvo pranešta, kad vaikino automobilis aptiktas Plungės pakraštyje esančiame miškelyje, apžiūrėjus apylinkes ir nedidelį miško masyvą, vaikinas tądien nerastas.
Gruodžio 23-iosios rytą buvo pasirengta plačiai paieškos operacijai, į kurią susirinko artimieji, draugai, gausios policijos ir karių savanorių pajėgos, tačiau paieškos neprireikė – vaikinas buvo rastas prieš pradedant šukuoti apylinkes.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Dingęs mažeikiškis rastas surištas Plungėje”

  1. Aiduls parašė:

    Matyt buvo kazka tropnei apgaves ar prasiskolines,nei isio neisto niekas nieko nerisa ir neveza,kad kita apgaut policijos nereikia okai i rudake kankoriezi kisa uz apgavyste jau tada padekit mane skriaudzia,fu naujoskartos euro 6 nulleistom subinimem kelniu nesejai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*