Dingusi mergina – pokštas ar nusikaltimas?

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Dar nespėjus nutilti kalboms apie tragišką dvidešimtmetės studentės Justinos Šikšniūtės likimą,  Mažeikių rajone vėl sklando nerimas dėl šešiolikametės merginos dingimo.
Mergina dingo penktadienį apie aštuntą valandą vakaro, kai grįžo iš ekskursijos į Kauną ir, užuot vykusi namo netoli Tirkšlių miestelio, pasiliko Mažeikių mieste.
Nesulaukę paauglės namuose sutartu laiku ir nepavykus su ja susisiekti telefonu, artimieji kreipėsi į policiją. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl merginos buvimo vietos nustatymo.
Pirminiais duomenimis, pareigūnai su dingusia mergina bendravo sms žinutėmis. O „Santarvei“ pavyko susisiekti su pradingėle telefonu ir pasikalbėti.

Apie tai, ką mergina pasakė ir kaip paaiškino savo elgesį, dėl kurio artimieji praleido bemieges naktis bei buvo paskelbta jos paieška, skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “Dingusi mergina – pokštas ar nusikaltimas?”

 1. ato Iksius parašė:

  Taip arodo,kad mėgsti pats smurtauti prieš savo vaikus taip juos ibaugindamas paklusti tau? Maai,kd taip reikia auklėti vaikus? Žiauru! Bet kiek pitariančių smurtui prieš vaikus ? Pie ka kalbama dar,kai vaikai smurtauja prieš vaikus?

 2. na parašė:

  Jeigu šios merginos tėvai veda amoralų gyvenima,tai kas belieka jai daryti?;Reikia tik mntimis pasikeisti kiekvienam su šia mergina vietomis,kad geriau suprasti jos gyvenima.Kažkas čia dar siūlo smurta jos tėvams priš ją? Absurdas! Smurtu prieš savo vaikus,nieko nelaimėsite,nebent isigysite neapykantą sau,juolab,kad os tėvai amoralūs. Ka mano tuo klausimu Mažeikių Vaikų teisių tarnybos? Kuo os prisideda,kad vaikai nekentėtų tokiose šeimose?

 3. nesvabu parašė:

  Kad jos tie tevai pijokai ka jie padarys as nesuprantu. jai butu mano vaikas isaukleciau taip kd bijotu ka nors paaryt . tevai nepriziuri savo vaiku siolaikinis jaunimas ziuriu pasieks greit virsune bus beidamas mieste ziuret jau reikia kad negautum.. tevai ziurekit savo vaikus ir saugokit

 4. Iksius parašė:

  Kai grįš, tėvai galėtų gerai įkrėsti į kailį tokiai paauglei. Vaikai visiškai prarado atsakomybės jausmą. Aš nuausčiau iki mėlynumo, ka dnet nebeatsisėstų bjaurastis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*