- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Du neblaivūs vairuotojai tapo avarijų kaltininkais

Tris paskutinio kovo savaitgalio dienas paženklino avarijos, kurias padarė neblaivūs vairuotojai, o geros eismo sąlygos vėl masino ratuotuosius nesilaikyti saugaus greičio.
SUMĖTYTI PĖDŲ
VAIRUOTOJUI NEPAVYKO
Sekmadienį buvo užregistruotos dvi avarijas, kurių kaltininkai – neblaivūs vairuotojai, vienas iš jų bandė sumėtyti pėdas.
Septynioliktą valandą Policijos komisariate buvo gautas pranešimas, kad Laisvės gatvėje, ties keturioliktuoju namu, įvyko avarija. Kai eismo priežiūros poskyrio ekipažas atvyko į vietą, avarijos kaltininko mašinos čia jau nebuvo, pareigūnus pasitiko tik nulaužtas medis ir sulaužyta tvora. Policininkai pasekė automobilio ratų paliktomis žymėmis per senamiestį ir P. Matulionio gatvėje užklupo avarijos kaltininką, kuris tuo metu jau rakino garažą su paslėptu apdaužytu „VW Scirocco“.
Pasak pareigūnų, šios gatvės gyventojas Linas K. neslėpė nuostabos, kaip jį surado. Mažeikiškis turėjo dėl ko sprukti – alkoholio tikrintuvas parodė 1,47 promilės alkoholio. Už nesėkmingą pasivažinėjimą jam gresia bauda nuo trijų iki keturių tūkstančių litų arba vairuotojo pažymėjimo atėmimas nuo trejų iki penkerių metų.
Po trijų valandų policijos ir medikų ekipažai, gavę pranešimą, kad įvyko eismo įvykis ir yra nukentėjęs žmogus, skubėjo į Kurmaičius. Sodų bendrijoje „Jazminas“ Antanas B., važiavęs „Opel Ascona“, nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio ir, nuvažiavęs nuo kelio, apsivertė. Automobilio keleiviui Giedriui Š. A per avariją buvo sužeista galva. Medikams suteikus pagalbą ir susiuvus žaizdą, jis išleistas gydytis ambulatoriškai. Vairuotojui nustatytas girtumas – 2,2 promilės alkoholio.
Per tris savaitgalio dienas mūsų rajone buvo nustatyti du neblaivūs vairuotojai.
GERESNĖS EISMO
SĄLYGOS MASINA
DIDINTI GREITĮ
Per tris savaitgalio dienas rajono eismo priežiūros poskyrio suvestinėse užregistruota vienuolika eismo nelaimių.
Pasak pareigūnų, išskiriamos dvi pagrindinės jų priežastys – saugaus greičio nepasirinkimas ir neatsargus manevravimas atbuline eiga. Vienas vairuotojas su mašina iš avarijos vietos pabėgo.
Penktadienį M. Pečkauskaitės gatvėje saugaus greičio nepasirinko Augustinas Š., vairavęs „VW Passat“. Jo mašina kelio vingyje išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir trenkėsi į „Opel Vectra“.
Šeštadienį saugaus greičio kelyje Mažeikiai–Tauragė nepasirinko Remigijus P., vairavęs „Audi 80“. Nesuvaldytas automobilis nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į elektros skydinę. Per abi avarijas buvo aplamdytos mašinos, žmonės nenukentėjo.
Penktadienį Laisvės gatvėje neišsiteko kol kas nežinomos markės automobilis. Jis šonu kliudė „Volvo 440“ ir iš avarijos vietos nuvažiavo.