Į Savivaldybės gydytojos pareigas – vienas pretendentas

Dvejus metus Daiva Jurkūnienė (pirma iš dešinės) vadovavo Visuomenės sveikatos biurui. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

 

Daiva Jurkūnienė palieka Mažeikių savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vadovės postą ir sugrįžta į Savivaldybės administraciją. Laimėjusi konkursą ji eis Aplinkos apsaugos, asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vyriausiosios specialistės (savivaldybės gydytojos) pareigas.

Anksčiau šias pareigas ėjusi Irena Vaicekavičienė pasirinko pediatrės darbą Mažeikių ligoninėje.

Savivaldybės administracijos vadovui konkursą į Savivaldybės gydytojos pareigas teko skelbti du kartus, nes pirmąjį kartą norinčiųjų jame dalyvauti neatsirado.

Antrą kartą vykusiame konkurse į Savivaldybės gydytojos pareigas pretendavo vienintelė D. Jurkūnienė. Visuomenės sveikatos bakalaurą ir viešojo administravimo magistrą turinti specialistė porą metų yra dirbusi to paties Savivaldybės administracijos skyriaus vyriausiąja specialiste.
Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

9 Atsakymai į “Į Savivaldybės gydytojos pareigas – vienas pretendentas”

 1. Mazeikiu parašė:

  savivaldybe kaip mauzoliejus tik Leninu daugiau:) Kol ES paramos yra tol pinigu uzteks jiems balzamuoti ir juos garbinti.

 2. Oi kaip reikia apsivalyti parašė:

  Oi kaip reikia apsivalyti, baisu ir pagalvoti kaip reikia apsivalyti nuo tokių specialisčių. Kuo greičiau apsivalytume, tuo geriau gyventume. Dabar mokesčių mokėtojų pinigai ir išeina tokiems durniems etatams išlaikyti, sava šutvė ir tiek.

 3. ziuriu,ziuriu parašė:

  ta foto ir matau dvi gyvas figuras ir viena vaskine. Ar Mazeikiuose yra vaskiniu figuru muziejus?

 4. tas parašė:

  sveikatos biuras ,tai biudžeto pinigų išmetimas ,įsteigė,kad buvo nuleista įsteigti iš aukščiau,o kokia nauda ,ar kas nors pajuto.Vaikšto tos nabagės seselės iš vienos mokyklos į kitą įstaigą ir ką gali nuveikti žmogus įstaigoj ,kuriai net nėra pavaldus , atėjęs į savaitę pusdieniui.kažkokie vėjai ,o etatų ten gan nemažai. Didesnės nesąmonės nebesugalvojo.Būtų geriau darželių slaugytojom tas daleles pridėję ,tai bent būtų naudos buvę.nes šios ir taip dirba už minimalią algą,o reikia ir pieno programą vykdyti ir vaisių programą ir vaikų sveikatinimo renginius ir t.t

 5. Bardakas parašė:

  tai kad tas sveikatos biuras kažkokia popierinė nieko neveikianti įmonė. Kiek teko girdėti, per kelerius veiklos metus tik vieną renginį – Širdies dieną organizavo ir kažkokios fifočkos ateina į darželius ligos lapelių suskaičiuot. Jei tokią ,,veiklą” tesugebėjo vystyt vadovė – nieko gero ir savivaldybėje nelaukit – kas gali paneigti , kad atliks eilinės kavutės gėrėjos pareigas. Ir išvis – kam toks etatas savivaldybėj reikalingas? Ar tų darbuotojų senukų – perdaliukų dešimtmečiais tupinčių savivaldybėje sveikata rūpintis?

 6. joi parašė:

  rotuokites pensinykai kiek galit rodytis ševeliūros jūs kaip cirke . atsibodote. Mažeikiams reikia šviežienos, jaunų protingų specialistų, tie patys veidai, ir gimem ir mirsim su tais pačiais veidais laikraščiuose.

 7. Vardas (privalomas) parašė:

  Įdomu ar nepropoguos įmonės iš kurios atėjo. ?

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  Vis ta pati šutvė. Tai dabar atlaisvino vietą ir Vaicekavičienė ateis dirbti į sveikatos biurą. persiskirstė pareigas. JUOKINGA. Dalinsis kaip ir dalinosi.

 9. untuons parašė:

  Kaip čia išeina,kad jaunos traukiasi iš postų,o pensininkės toliau dirba,kaip antai Macijauskienė? Na kodėl neatsižvelgiama į amžiaus kategorijas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*