Etikos komisijos sprendimas: vicemerė pažeidė sąžiningumo principą

Savivaldybės mero pavaduotojos Lina Rimkienė (kairėje) ir Sigutė Bernotienė. Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Praėjusią savaitę Mažeikių rajono savivaldybės tarybos etikos komisijoje buvo svarstyti trys klausimai, susiję su Savivaldybės mero pavaduotojomis Sigute Bernotiene ir Lina Rimkiene.
Etikos sargai pripažino, kad S. Bernotienė pažeidė Valstybės politikų elgesio kodekso sąžiningumo principą, kai vasario mėnesio Tarybos posėdžio metu pasakė netiesą, kalbėdama apie reikalavimus, keliamus stadionams, numatytiems atnaujinti Sporto rėmimo fondo lėšomis.
Nagrinėdama kitą prašymą – įvertinti konkurso Mažeikių lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktoriaus pareigoms eiti organizavimo aplinkybes – Etikos komisija pripažino, kad mero pavaduotoja S. Bernotienė nepažeidė Valstybės politikų elgesio kodekse nustatytų principų.
Etikos komisija taip pat nusprendė tęsti tyrimą ir toliau aiškintis kitos mero pavaduotojos, L. Rimkienės, kelionės į Vilnių tarnybiniu transportu aplinkybes.
Tarybos narys Virginijus Sungaila komisijos paprašė išsiaiškinti, ar vicemerė nesupainiojo viešųjų ir privačių interesų, į sostinę vykdama Savivaldybės automobiliu su vairuotoju, nes ten ji dalyvavo Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos prezidiumo posėdyje.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video