„Eurovizijoje“ dainuos ir mažeikiškė Justina Budaitė

Justina Budaitė (pirma iš dešinės) į Stokholmą išskrido puikiai nusiteikusi. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Su Donatu Montvydu į „Euroviziją“ Švedijoje išskrido ir praėjusių metų muzikinio šou „Lietuvos balsas“ nugalėtoja mažeikiškė Justina Budaitė.

Justiną ir dar dvi savo buvusias mokines „Lietuvos balse“ – Kotryną Juodzevičiūtę ir Karoliną Rasten – bei Rūtos Ščiogolevaitės mokinę Rasą Donielą D. Montvydas pasiėmė į komandą kaip pritariančias vokalistes. Kotryna – šiemetinė „Lietuvos balso“ nugalėtoja, o Karolina ir Rasa buvo šio šou dalyvės.
J. Budaitės dainavimo mokytoja Eleonora Kirkilienė „Santarvei“ sakė, kad pirmadienio rytą iš Mažeikių į Vilnių Justina išvažiavo puikiai nusiteikusi.
„Ji labai laukė šios išvykos, tad degte degė sužinoti, kaip jai ir jiems visiems seksis Švedijoje. Viešbutyje Justina kambaryje gyvena viena. Antradienio rytą merginos lankėsi garsiajame grupės „ABBA“ muziejuje Stokholme, o dieną yra repeticijoje“, – apie Justinos dienotvarkę Švedijoje kalbėjo E. Kirkilienė.
Lietuvos atstovas D. Montvydas „Eurovizijoje“ dainuos antrojo pusfinalio metu, gegužės 12-ąją. Jo pasirodymo numeris – devintas.

One Reply to “„Eurovizijoje“ dainuos ir mažeikiškė Justina Budaitė”

  1. Aurimas parašė:

    Tai kad ji klaiki bebalse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*