„Eurovizijos“ atrankoje – ir mažeikiškė atlikėja

J. Budaitė. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Televizijos dainų konkurso „Eurovizija“ nacionalinės atrankos žiūrovai šeštadienio vakarą tarp kitų dalyvių pamatys ir mažeikiškę Justiną Budaitę.
„Eurovizijos“ laida, kurioje mergina pasirodė, jau yra nufilmuota, vertinimo komisijos narių balsai dalyviams atiduoti. Šeštadienį atlikėjams prireiks transliaciją žiūrėsiančių žiūrovų palaikymo, išreikšto balsais.
Šiemet mažeikiškė pasiryžo nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dalyvauti kaip solistė.
LRT Didžiojoje studijoje nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos antrosios laidos filmavimas vyko praėjusį trečiadienį. Atrankoje pasirodė 13 dalyvių. Laidos įrašas bus transliuojamas šeštadienį, 21 valandą, LRT kanalu.
J. Budaitė atrankoje atliko dainą „Strenght of a woman“. Dainai žodžius parašė amerikietė Glenda Proby, muzikos autoriai – lietuviai D. Montvydas ir Valickas.
Mažeikiškės pasirodymą vertinimo komisijos nariai pavadino stipriausiu to vakaro pasirodymu. Komisija mažeikiškei iš visų antrosios atrankos dalyvių skyrė daugiausiai balų. Bet labai svarbūs yra ir žiūrovų balsai – jie bus sudėti su komisijos ir nulems, kurie atlikėjai keliaus į atrankos pusfinalį.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

13 Atsakymų į “„Eurovizijos“ atrankoje – ir mažeikiškė atlikėja”

 1. Polcherija parašė:

  Ha-ha-ha ką dabar pavyduoliai pasakysit,kad pensininkė buvo neteisi,specialistai t.y.komisija pasakė,kad šį vakarą geriausias pasirodymas.o Juste dar kartą tau sėkmės!

 2. Polcherija parašė:

  Justės visiškai nepažįstu,nebent iš teliko ir negirdėjau blogos dainos ar blogai dainuojančios,kad aš ir pensininkė,bet skiriu kas gražu ir man DZIN ką galvoja tie,kurie to negali pasiekt. Justė,o Tau dar kartą sėkmės!

 3. Polcherijai parašė:

  Rašau Polcherijai ir visiems kitiems komentaruose pasireiškusiems. Nuo kada pensininkams patinka tokio stiliaus dainos, kokią atliks Justė? Beje, koncerto dar netransliavo, dar tik rytoj rodys, tai iš kur žinote, kad daina gera ir tinka atstovauti Lietuvą Eurovizijoje?

 4. Polcherija parašė:

  Pasikonsultuokit pas daktarą,jei nejaučiat skirtumo tarp mero ir eurovizijos rinkimų.

 5. P>S parašė:

  O tai gal jau į merus ją rinktumėt, kad tiek daug padarius :D

 6. Polcherija parašė:

  Pavyduoliai arba neišmanieliai nerašykit jeigu nežinot kiek ji jau padarė dėl Mažeikių ir Lietuvos. Juste,o Tau tik sėkmės!

 7. Cha cha parašė:

  Kad ji šaukia o nedainuoja, gerklę išvertus

 8. jazminui parašė:

  Kuom pralenkia Vakarų valstybes?

 9. Jazminas parašė:

  Bet kaip tie lietuviai užsiciklinę ant tos paskutinės vietos… ką čia kalbat, jau 10 metų Lietuva nėra nei paskutinės, nei priešpaskutinės vietos užėmusi. O kaip tik atvirkščiai – pralenkia net vakarų valstybes.

 10. Polcherija parašė:

  Ir daina,ir atlikėja faina,o kokia paskutinė,kada tas buvo,patikėkit,kad Justė tikrai nustebins.

 11. Balerija parašė:

  Ir papinga

 12. Vardas parašė:

  Balsuoti reikia už dainą, o ne už atlikėją, nes kitaip vėl užimsim paskutinę ar priešpaskutinę vietą.

 13. Polcherija parašė:

  Mažeikiškiai balsuokit už Justę,kokia ji graži,protinga ir dar balsinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*