- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

„Eurovizijos“ atrankoje – ir mažeikiškė atlikėja

J. Budaitė. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Televizijos dainų konkurso „Eurovizija“ nacionalinės atrankos žiūrovai šeštadienio vakarą tarp kitų dalyvių pamatys ir mažeikiškę Justiną Budaitę.
„Eurovizijos“ laida, kurioje mergina pasirodė, jau yra nufilmuota, vertinimo komisijos narių balsai dalyviams atiduoti. Šeštadienį atlikėjams prireiks transliaciją žiūrėsiančių žiūrovų palaikymo, išreikšto balsais.
Šiemet mažeikiškė pasiryžo nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dalyvauti kaip solistė.
LRT Didžiojoje studijoje nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos antrosios laidos filmavimas vyko praėjusį trečiadienį. Atrankoje pasirodė 13 dalyvių. Laidos įrašas bus transliuojamas šeštadienį, 21 valandą, LRT kanalu.
J. Budaitė atrankoje atliko dainą „Strenght of a woman“. Dainai žodžius parašė amerikietė Glenda Proby, muzikos autoriai – lietuviai D. Montvydas ir Valickas.
Mažeikiškės pasirodymą vertinimo komisijos nariai pavadino stipriausiu to vakaro pasirodymu. Komisija mažeikiškei iš visų antrosios atrankos dalyvių skyrė daugiausiai balų. Bet labai svarbūs yra ir žiūrovų balsai – jie bus sudėti su komisijos ir nulems, kurie atlikėjai keliaus į atrankos pusfinalį.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.