- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

FNTT tyrėjų žvilgsniai vėl krypsta į Mažeikius

FNTT pareigūnai šį kartą nusitaikė į šešėlines poliuretano putų gamybos ir apšiltinimo jomis machinacijas. Nuotrauka iš FNTT archyvo

Jau antrą kartą šį mėnesį mūsų mieste veikiančios bendrovės patenka į Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos akiratį.

FNTT Šiaulių apygardos valdybos tyrėjai išsiaiškino, kad Mažeikių rajone veikianti bendrovė iš Korėjos, Rumunijos, Vengrijos ir Lietuvos bendrovių pirko chemines medžiagas poliuretano putoms gaminti, o reikiami cheminiai komponentai buvo maišomi Kruciuose įrengtame gamybos ceche. Pagamintas pastatų šiltinimui skirtas poliuretano putas bendrovė parduodavo tame pačiame ceche įsteigtai kitai bendrovei, o abiejų bendrovių faktinis vadovas buvo tas pats asmuo.
„Įtariama, kad poliuretano putas gaminanti bendrovė produkciją parduodavo be apskaitos dokumentų arba suklastojusi dokumentus, įrašydama duomenis apie parduotą mažesnį nei realų poliuretano putų kiekį.
Atliekant tyrimą dėl šešėlinės prekybos, buvo nustatyta, kad iš bendrovės produkciją be apskaitos dokumentų pirko Šiauliuose registruota bendrovė, kurios vadovas – ugniagesiu dirbantis asmuo“, – informuoja pareigūnai.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.