Galvosūkis – išeitinė kompensacija?(9)

Tags: ,
 • Dalintis
 • Facebook
 • Twitter

Paskutiniai komentarai

 • Nežinojau, kad iš valstybės tarnautojo posto išeinant savo noru iš vis kompensacija priklauso… Tai apsispręskit “savo noru”, ar “šalių susitarimu”…Kažkaip kai kurie nori būti gudresni už gudrius…DK naujas, ten nėra jokių 6-ių išmokų..

 • negaila tos išeitinės,bet kad ten stebuklai ,tikrai ne, ten taip pat,, kaip danguje taip ir ant žemės”..Bendruomenė dirba savo darbą,o lėšos yra svarbiausia.Pažiūrėkit kiek buvo skiriama lėšų iš savivaldybės Bitutės projektams įgyvendinti, kokius pinigus skyrė Lietuvos geležinkeliai ir kt. Jeigu duoda pinigų visos įstaigos geba tvarkytis..Vadovė vos tik atėjusi į šią įstaigą, tą patį mėn išvertė duris ir sienas pertvarkė, tai matomai tos lėšos jau buvo numatytos …O jei priklausai kuriai partijai tai ir prabalsuojančių atsiranda daugiau…Taip kad stebuklų kaip ir nėra,nereikia ir pavydėti jei turi kas remia ir naudojasi.

 • Pries 3 m isejau is darbo irgi saliu susitarimu tai kompensacija tik uz 2men. Kodel jau pedagogams tokios privilegijos.As medike.

 • Mažeikiai tik liežuviais moka plakti, o direktorė kaip žmogus kompetetinga ir supratinga viskas darželio labui buvo daryta. Kuris darželis Mažeikiuose tiek daug visko turi direktoriaus dėka? Tai nerašykit nesąmonių ir ne komentuokite tai ko patys nežinot… Gaila kad išeina…. Duok dieve kad šis darželis gautų gera direktorių kaip kad buvo A. Samoškienė.

 • Mielieji, šiam žmogui; kompetetingam, inovatyviam ir veikliam pedagogui, už ilgametį darbą, tikrai reikia turėti žmoniškumo ir skirti išeitinę. Ar per daugelį metų pedagogai, vadovai nėra nusipelnę ???????? Nepavydėkit. gaila šios darbščios ir puikios vadovės.

 • Kaip atėjo taip ir išeis – per stebuklą. Įdomu kaip apskritai muzikos mokytoja įkrito į tokį postą. Baigiasi kadencija tai matyt išsigando, kad nauja sistema bus jai negailestinga. Tai apie kokią kompensaciją kalbame galimai nekompetetingai direktorei? Bitutės įvaizdį kūrė ir kurs be galo kūrybingi ilgaamžiai pedagogai… direktorė tik raito parašus.

 • Tai vagių taktika

 • Kažkodėl yra lygūs ir lygesni. Jeigu išeini iš privataus verslo įmonės savo noru, tai negauni nieko. O čia dar ir solidžios kompensacijos reikalauja.

 • Padai svyla… Ir dar nori išeiti su kompensacija…

Naujienos iš interneto

Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.