Geležinkelis mieste – nauda ar bėda?

Prieš dešimtmetį išardytą Rengės geležinkelio ruožą planuojama atstatyti per metus. Neringos ŠVELNIENĖS nuotrauka

Prieš savaitę Mažeikiuose buvo pradėtas Rengės geležinkelio ruožo atstatymas, „Lietuvos geležinkelių“ ir PKN ORLEN koncerno vadovams padedant simbolinį pirmąjį atstatomo ruožo bėgį.
Ne visus mažeikiškius ši naujiena nudžiugino. Jų nuomone, naudą patirs akcinės bendrovės, o vietiniams gyventojams liks tik daugiau triukšmo ir padidėjusi oro tarša dėl automobilių spūsčių prie dviejų geležinkelio pervažų…
Gyventojai piktinasi, kad niekas negina jų interesų – neskubama statyti viaduko virš geležinkelio, pėsčiųjų tiltu neužtikrinamas sklandus susisiekimas tarp mikrorajono ir senamiesčio.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

9 Atsakymai į “Geležinkelis mieste – nauda ar bėda?”

 1. pastebėjimas parašė:

  ne merai stato tunelius ir viadukus,o susisiekimo ministerija…..taip,kad nefantazuokit

 2. ... parašė:

  Manau visiems teko būti Plungėje. Ten dabar, žemiau penkių kelių geležinkelio stato tunelį. Tunelį!!! Mūsų šaunioji valdžia per n metų negali net viaduko pastatyti šalutinėje gatvėje. Neįsivaizduoju, kokiais argumentais remiantis mažeikiškiai gali balsuoti už dabartinį merą, nes jo veikla neatlaiko kritikos.

 3. shiusha parašė:

  deja, siuo klausimu musu rajono valdzia bejege. niekas, jusu, gerb. mere, Vyraiusybeje negirdi. ar norite buti negirdimas dar ateinancius ketverius metus?

 4. Komentatorius parašė:

  Kad Vilniuj duotų tokius kamščius, kaip Mažeikiuose. Dabar tenka 3 minutes ilgiau praleisti stovint ir viskas, Mažeikiuose protu nesovokiami kamščiai, žlugęs gyvenimas ir pasaulio pabaiga. Gal sustatyti šviesoforai daugiau didina užterštumą, o ne traukiniai?

 5. jo parašė:

  Ar kada bus kas nors Jums gerai tik skustis ir temokat

 6. geležinkelis mieste nauda,kur vyksta gamyba parašė:

  Tada minėta infrastruktūra netgi reikalinga.O čia nauda mano manymu sudėjus pliusus ir minusus daugiau tik Orlen.Nesuprantu,kaip valdžia nepritraukia gamybininkų su šiuo koziriu.Matyt geriau ,kad pas mus darbo užmokestis nekiltų?Savi išsirenka savus,o mes tik keikime valdžią P.S. Balsuoti einu, bet mano kandidatas nenugali prieš savų hebrą

 7. varliagalviai parašė:

  Vietoj to, kad atstatinėti niekam nereikalingą ruožą į rengę, geriau sutvarkytų atšaką Mažeikiai-Skuodas. Tuomet mieste nebeliktų 80% pravažiuojančių sąstatų. Būtų tikrai geriau miestui.

 8. Apolinaras parašė:

  Viskas gerai. Niekas neatsakys už padarytus nuostolius dėl išardymo. O Kodėl iš Orlen negalima vežti krovinius tiesiai į Klaipėdą . Juodeikiai-Lūšė-Vainuodė-Priekululė-Skuodas- Klaipėda. Bėgiai buvo, kai kur ir yra.

 9. Vardas parašė:

  Traukiniu tikrai nepadaugės, Vytauto gatvė atsigaus iš naujamiesčio važiuodami dėl traukinių, nieko blogo nematau. Tik šios bėgių sankryžos dėka ir buvo tiek gamyklų Mažeikiuose. Dingo atšaka, dingo ir miestas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*