Gintarė Korsakaitė: „Dėkoju už palaikymą“

Gintarė KORSAKAITĖ. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Mažeikiškė atlikėja Gintarė Korsakaitė šį sekmadienį vėl pasirodys LNK televizijos muzikiniame projekte „Finalo ketvertas“. Jau du savaitgalius iš eilės dainininkė sulaukė ne tik teisėjų palankumo, bet ir žiūrovų palaikymo. Todėl šventinį sekmadienį vėl turėsime galimybę stebėti jos pasirodymą.

Laukia naujovės

G. Korsakaitė sakė esanti be galo dėkinga ją palaikiusiems žmonėms. Taip pat ji tikisi, kad ir šį šventinį sekmadienį sulauks pakankamai palaikymo skambučių-balsų, kad išliktų projekte. O tai padaryti, pasak dainininkės, bus kur kas sunkiau, nes muzikinės kovos vyks tik tarp atlikėjų, sėdinčių ir sėdėjusių ant „Finalo ketverto“ kėdžių. Taigi, naujai dalyvauti projekte atėjusių dainininkų, kaip iki šiol, jau nebebus.
Tačiau bus sugrąžinti tie atlikėjai, kurie buvo vieni iš „Finalo ketverto“ dalyvių ir po muzikinių kovų paliko šį projektą. Kam leisti sugrįžti, sprendė žiūrovai. Dalyviai, kuriuos nuspręsta grąžinti į projektą, paaiškės sekmadienį. Todėl galima tikėtis muzikinių „keršto“ kovų, kuomet iškritusieji sieks atsirevanšuoti prieš tuos dainininkus, dėl kurių jie buvo priversti palikti „Finalo ketvertą“.

Tiki sėkme

G. Korsakaitė, kalbėdama su „Santarve“, prisiminė praėjusio sekmadienio muzikinę dvikovą su atlikėja Marija Berže. Mergina neslėpė, kad jaudulio būta kur kas didesnio nei per pirmąją muzikinę kovą.
„Tada aš pati rinkausi varžovę, o dabar jau rinkosi mane. Iš tiesų yra lengviau pačiai pulti-rinktis, nei kai tave puola-pasirenka. Džiaugiuosi, kad, nepaisant įvairių nesklandumų, pavyko susidoroti su jauduliu, sudainuoti dainą iš visos širdies ir sulaukti žiūrovų palaikymo“, – sakė G. Korsakaitė.
Dainininkė sakė jaučianti gerbėjų palaikymą, todėl mano, kad sėkmė muzikiniame projekte turėtų ją lydėti ir ateityje.

2 Atsakymai į “Gintarė Korsakaitė: „Dėkoju už palaikymą“”

  1. to UI VEI parašė:

    Jus čia taip pilnatis veikia ar iš prigimties su galva negerai?

  2. UI VEI, UI VEI parašė:

    daugiau KORSAKAIČIŲ, VIENA IMS IR SUGRIAUS KITOS MOTERS ŠEIMĄ IR TAPS GRYBOWSKA, PAGIMDYS PREZIDENTĘ :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*