Globos namų bendruomenė prašo pagalbos

Karolina Medžiūtė

Mielieji,
Prašome Jūsų pagalbos padedant surasti mūsų globos namų auklėtinę Karoliną Medžiūtę (15 metų), kuri jau kuris laikas negrįžta į namus. Mes turime informacijos, kad paauglė būna Mažeikių mieste, kartais apsistoja ir Mažeikių rajono kaimuose. Ten prisiglaudžia pas pažįstamus, draugus, artimuosius.
Karolina Medžiūtė yra 15 metų, 1,60 cm ūgio, ilgų, šviesių plaukų, vidutinio kūno sudėjimo, gali nešioti akinius, išskirtinių žymių ant veido ir  kūno neturi.
Mums kelia nerimą tai, kad Karolina negalime tinkamai pasirūpinti, užtikrinti  jos saugumo, nes patiklia paaugle gali pasinaudoti nedori žmonės, kuriems nesvarbu, kad tai nepilnametė, netekusi tėvų globos mergaitė, kuri esant nepalankioms aplinkybėms negalėtų apsiginti.
Pastebėję mūsų Karoliną, paskambinkite į globos namus: direktorės tel. (8  443) 35 460 (darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val.), globos namų mob. tel.  8 615 56 411 (ištisą parą) arba policijos pareigūnams bendruoju pagalbos telefonu 112.
Ačiū už Jūsų bendradarbiavimą ir geranoriškumą.

Globos namų bendruomenė        

13 Atsakymų į “Globos namų bendruomenė prašo pagalbos”

 1. liudnesnis parašė:

  matyt nera gerai ten gyventi kad bega

 2. Liuka parašė:

  Mano vaikai gražūs vaikų namuose, kai jie miega….kai pramerkia akutes…būna visko…taip , je turi visko….tik tėvų meilės ne…ir dėl to esame kaltinami mes…tie kurie dirbame su jais, tie , kurie atiduodame savo laiką jiems….

 3. ? parašė:

  Nemoka eilgtis su vaikais

 4. liudnas parašė:

  Is geru namu vaikai nebega,vadinasi nelabai gera jai ten buvo gyventi.

 5. Ernesta. parašė:

  Jus labai klystate su savo komentarais. Vaikai globos namuose yra pasirupinti jiems ten tikrai nieko netruksta. Paprasciausiai vaikams pilnos subines. Zinoma drausme yra matyt jiems tai nepatinka. Jiem patinka lakstyti begti gerti ir valkiotis. Laisves trukumas. Taip kad nereikia cia skusti darbuotoju. Auklytes atiduoda visa save siam darbui. Bet dar nelaikas suprasti. Kai supras ir padekos uz visa drausme.

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  Gal vaikams truksta deramo laisvalaikio uzimtumo? O gal darbuotojai nelabai isklauso ir nebendrauja su paauglystes amziaus vaikai kaip turetu? Nelengvas paauglystes amzius ,bet labai svarbus ir gerbtinas ,kaip asmenybes .Tai labai svarbu,kaip geras maistas ir tyras vanduo. Manau,kad ne is sio ,ne is to ,vaikas nebega.

 7. grudamolis parašė:

  sako patiklia jus jos turbut nepazystat ana greiciau pati dauguma apsuktu apie pirsta sako nemoka apsiginti ir yra silpna hohohoooo jegos trukumais nepasizymi stipri ana yr :) tokie vaikai valkatauja is gero gyvenimo nes taip pajemus jaigu jiem globos namuose gerai tai tikrai nebegtu ir nedarytu jokiu nesamoniu bet jaigu jiem blogai tai jie bega ten kur geriau ir nera prislegti kur gali tureti savo kampeli o ne kaip globos namuose aplink rekaujanciu globos namu bendramuones :DDD

 8. gradusas parašė:

  tai kad anai px yra ramiai gyvena nes tose globos namose paliava gyventi kai pasake viena darbotuoja jus mumis paverciat robotais o tai nesuprantu kam dirba toki darba jai skundziasi kekviena diena nemoki dirbt nedirbk eik lauk

 9. Jurgita parašė:

  Uz ka tokius paauglius i kolonija? Tai ten ismoks “gero” gyvenimo ar kaip? Nelabai supratau komentaro.

 10. to nesvarbu parašė:

  Tokiems valkataujantiems paaugliams tik kolonijoje ir vieta. Baisūs tie vaikų namai Mažeikiuose. Ir jų auklėtiniai baisūs.

 11. klausimas > nesvarbu parašė:

  O tai ką prisidirbo?

 12. Anonimas parašė:

  Pasiziurekit feisbuke Karolinos Medziutes anketoje , liepos 3 diena imesta nuotrauka, kurioje jos sesuo su kazkokiu vaikinuku , taip pat ant nuotraukos pazymeta karolina. reiskia buvo visi kartu Mazeikiuose .

 13. nesvarbu parašė:

  Jo negrįš, nes ja iš karto išveš į kolonoja. Pasirupint mat mori

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*