- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

„Grūstėje“ tikrintojai iš FNTT ir kitų tarnybų – ne naujiena

Autorės nuotr.

„Santarvė“ sulaukė kelių pranešimų apie tai, kad prekyba maisto produktais užsiimančios ir viešojo maitinimo paslaugas teikiančios bendrovės „Grūstė“ centriniame padalinyje Mažeikiuose antradienį lankėsi Finansinių nusikaltimų tarnybos pareigūnai (FNTT).
Įmonės vadovybė įtaria, kad skundais įvairias institucijas „užvertė“ konkurentai.

Tarnyba plačiau nekomentuoja

FNTT atstovės spaudai Rūtos Andriuškaitės paprašėme pateikti informacijos apie tai, ar įmonėje Mažeikiuose antradienį ar pastarosiomis dienomis buvo vykdomas koks nors tikrinimas.
Specialistei pateikėme ir daugiau klausimų.
„Atsakydami į Jūsų paklausimą informuojame, kad Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba, vykdydama jai pavestas funkcijas ir siekdama užtikrinti Europos Sąjungos paramos lėšų tinkamą panaudojimą, atlieka viešosios įstaigos Europos socialinio fondo agentūra įgyvendinamo Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo lėšomis finansuojamo projekto vertinimą, todėl buvo kreiptasi į vieną iš projekto tiekėjų dėl dokumentų pateikimo“, – toks yra oficialus tarnybos atstovės atsakymas.

Skundais užvertė konkurentai?

„Santarvei“ susisiekus su „Grūstės“ generaliniu direktoriumi Deivydu Vyniautu, jis situaciją vertino ramiai ir pažadėjo pateikti išsamesnį komentarą.
Visas straipsnis ir „Grūstės“ komentaras – penktadienio laikraštyje.