Anglijoje gyvenantis mažeikiškis: „Įsitvirtinti šioje šalyje nebuvo sunku“

Vytautas Bušma. Asmeninio archyvo nuotr.

Mažeikiškis Vytautas Bušma jau ne vienerius metus gyvena Anglijoje. Kartu su žmona Edita gyvena Brighton‘o mieste, kurį Vytautas apibūdina kaip „gyvą ir unikalų pajūrio miestą, kuriam būdingas laisvumas ir meniška aura“.
Mažeikiškis yra baigęs Grafinio dizaino specialybę Anglijos universitete, šiuo metu pagal specialybę dirba mėgstamą darbą. Nors Anglijoje gyventi iš pradžių neplanavo, 34-erių metų vyras džiaugiasi, kad būtent šioje šalyje išdrįso susieti gyvenimą su tuo, kas jį domina labiausiai – menu.

Vytautas pasakoja, kad Anglijoje atsidūrė ir įsitvirtino atsitiktinai, taip susidėliojo aplinkybės: „Į Angliją atvažiavau pas draugę. Net neplanavau pasilikti čia“.
Atostogų metu linksmai leisdamas laiką, jis išleido visus pinigus, tad draugė jam pasiūlė nueiti į laikino įsidarbinimo agentūrą ir kokiai savaitei susirasti darbą.
„Taip ir padariau, užpildžiau formą ir po 15 minučių man paskambino. Pranešė, kad pradedu dirbti rytoj“, – apie gyvenimo Anglijoje pradžią pasakoja Vytautas.
Anglijoje pasilikęs dėl to, kad jį domino skirtingi, bet priimtini papročiai, gyvenimo būdas ir aplinka, be to, neblogai mokėjo anglų kalbą. Šioje šalyje įsitvirtinti nebuvę sunku, nes žmonės čia, pasak mažeikiškio, yra paslaugūs ir nuoširdūs.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Anglijoje gyvenantis mažeikiškis: „Įsitvirtinti šioje šalyje nebuvo sunku“”

  1. Rinutiens parašė:

    O aš žinau jį iš aštuntos B klasės, afigienas bičas!!

  2. apas parašė:

    Tikriausiai su jo vyriausia dėde kartu ėjome į vieną klasę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*