Apatinio trikotažo krautuvėlė Mažeikiuose

Nesenai atsidariusi apatinio trikotažo parduotuvė Mažeikiuose – vėl dirba. Šį pavasarį duris atvėrusi Apatinukai parduotuvė, netrukus privalėjo vėl užsidaryti dėl naujosios korona viruso pandemijos. Tačiau dabar, vėl plačiai duris atvėrusi miesto gyventojams, nori pasiūlyti kokybišką ir nebrangų apatinį trikotažą, kokio dar Mažeikių gyventojai jau per ilgą miesto gyvavimo laiką nėra matę.

Apatinukai.lt tai seksualaus apatinio trikotažo krautuvėlė gimusi Vilniuje. 6 metus puoselėta, tobulinta ir auginta krautuvėlė nusprendė įžengti į naują miestą. Apatinukai plečiasi ir įkūrė savo antrąją parduotuvę, būtent čia, Mažeikių širdyje – Naftininkų gatvėje. Būtent per pastaruosius kelerius, metus mes stipriai paaugome ir išsiplėtėme, o žmonės atradę mus, pradėjo vertinti mūsų siūlomą apatinį trikotažą ir jo produkciją. Įgavome didelį žmonių pasitikėjimą, todėl nusprendėme atverti duris kitame mieste. Mažeikiai tai augantis ir jaunatviškas miestas, kuriame trūko nuostabaus ir kokybiško apatinio trikotažo, kad jaustis puikiai ir komfortiškai. Tai apatiniai sukurti būti savimi ir kitokiu, tuo pat metu, gyvenimo būdas leisiantis išreikšti save.

Turime niekur nesikartojantį originalų asortimentą. Todėl, nuo šiol galėsite pamiršti apsipirkinėjimą turguje ar didžiuosiuose prekybos centruose. Mūsų produkcija yra orientuota ne tik į kokybę, bet ir į dizaino autentiškumą, todėl su šiuo apatiniu trikotažu, madingu ir patraukliu būti labai lengva. Naftininkų g. 16, įsikūrusioje krautuvėlėje rasite paskutines mados tendencijas paruoštas moterims ir leisiančias joms tapti seksualiomis ir geidžiamomis.
Triumph liemenėlės ir seksualūs naktinukai yra tai, dėl ko visos moteris eina iš proto. O pas mus jų apstu! Kelnaites, pėdkelnes, pižamas ir glaustinukes, bei dar daugiau rasite Apatinukai parduotuvėje už patrauklias kainas Jums.

Mūsų pagrindiniai bruožai yra kokybė ir išskirtinumas pagal Jūsų individualius poreikius. Malonus aptarnavimas ir visokeriopa pagalba renkantis apatinius, tai, ką mes garantuojame.
Visus Mažeikių miesto ir rajono, bei aplinkinių miestelių gyventojus kviečiami užsukti ir įsigyti originalų ir kokybišką apatinį trikotažą. Jūs visada maloniai esate laukiami darbo dienomis nuo 10:00 iki 19:00, o šeštadieniais nuo 10:00 iki 14:00. O, tiems kurie negali užsukti į fizinę parduotuvę, internetinis puslapis apatinukai.lt veikia visa parą. Todėl galite užsisakyti prekes internetu, Jums patogiu būdų į namus.

REK 17723

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video