Geriausias Mažeikių taksistas: „Taksi vairuotojas – lyg miesto veidrodis“

Už Juozą Šiaulį balsavo daugiausiai mūsų laikraščio skaitytojų. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

„Santarvės“ laikraščio paskelbtus geriausio taksisto rinkimus laimėjo Juozas Šiaulys, septynerius metus ant savo automobilio stogo uždedantis taksi plafoną. Už šį vairuotoją balsavo daugiausiai mūsų laikraščio skaitytojų.
Iki tol statybininku dirbęs vyriškis darbą pakeitė ne iš gero gyvenimo – nebelikus užsakymų, nusprendė tapti taksistu.
„Nėra labai pelningas ir šis darbas, bet iš kažko gyventi juk reikia“, – teigė keturiasdešimties metų vairavimo stažą turintis mažeikiškis.

Keleivių vis mažiau

Iš Palnosų kilęs J. Šiaulys statybininku išdirbo daugelį metų: statė namus, dešimt metų statybos įmonėje vadovavo apdailininkų brigadai, po to statybose dirbo laisvai samdomu darbuotoju, o kai tokių darbų nebeliko, sugalvojo imtis taksisto darbo.
„Prieš septynerius metus taksistams darbo buvo daugiau. Vienas draugas pasiūlė šį darbą, turėjau neblogą automobilį, tad kaip pradėjau, taip ir tebevažinėju“, – kalbėjo Juozas.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

7 Atsakymai į “Geriausias Mažeikių taksistas: „Taksi vairuotojas – lyg miesto veidrodis“”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Jai žmogus visada giveno taisingai tai nesvarbu ka jis bedirbtu jis bus geru žmogumi taip ir lik toks koks esi sekmės tau juozai

 2. Daiva parašė:

  Labai malonu Jus pasveikinti su įvertinimu.Prieš 4 metus teko gyventi Mažeikių senamiestyje ir šis taksistas tikrai visada maloniai parveždavo po darbo į namus .Mandagus žmogus ir automobilis jo visada tvarkingas.Ačiū!Sėkmės Jums!

 3. Pastovi parašė:

  Na Juozukas tai tikrai savo amatą išmano. Kiekvieną savo klienta vardu mini, žino kur gyvenu, kaip sekasi. Viskas gal ir būtų tbl, bet ar juozukas tik nėra sužvaigždėjęs, ant laurų užmigęs. Už savo paslaugas, jei nesi ten jau artimas draugas ar kas, pačioj pradžioj žvėriškus pinigus lupo. Nuo iki arva nuo Monces, iki daubariu paimdavo 10 lituku. Neadekvatu. Važiavau su Remyga, 7 paima. Tai vat toks akmuo Juozuko darže. Kur veže vis 10 litukų. Aš kai po pinigu buvau, man tai negaila, nes kokybė nesvietiškas.
  Geras vyras. Sūnus baige akordeona muzikalkej, mokosi, boba turi. Geras taksistas.
  Tik na jau nelupikauk ;)))

 4. olga parašė:

  Saunus zmogus ir labai paslaugus profesionalus vairuotojas Naudojames pono Juozo paslaugomis jau 7 metai ir niekada nenusivylem Linkiu sveikatos ir sekmes

 5. kliente parašė:

  mandagus vairuotojas labai, ir tvarkyngas.

 6. To Klients parašė:

  O nauja sankaba nusipirktum uz 10lt? Kitakart kvieskis autoserviso atstovus…

 7. Klients parašė:

  Tas avins mane apgaves buvo. Sutarem, kad man masina uztems uz 10 lt., bet kai uztempe, paeme 15 lt. (daviau 20 lt., o atmete 5 lt.). Sako, kad kazko sunkiai tempes. Todel kaina pabrango. O tempem apie 50 metru. Sakiau garazink tuos 5 lt., tai jis uzsidare langa ir nese kudasiu. Tai daba vengiu jo, aferisto, ir kitiems nerekomenduoju naudotis jo paslaugom!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*