Gintarė Korsakaitė stos į finalinę kovą dėl 10 tūkst. eurų prizo

LNK televizijos muzikiniame projekte „Finalo ketvertas“ Gintarė Korsakaitė (antra iš kairės) stos į muzikinę dvikovą dėl pagrindinio prizo. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Mažeikiškė atlikėja Gintarė Korsakaitė šį sekmadienį LNK televizijos muzikiniame projekte „Finalo ketvertas“ stos į muzikinę dvikovą dėl pagrindinio 10 tūkst. eurų vertės prizo.
Tris savaitgalius iš eilės dainininkė sulaukė ne tik teisėjų palankumo, bet ir žiūrovų palaikymo. Praėjusį šventinį sekmadienį teisėjai po mažeikiškės pasirodymo paskyrė jai neliečiamybę, todėl ji nebuvo iškviesta į muzikinę dvikovą. Tačiau G. Korsakaitė nemano, kad tai jai suteikia pranašumo prieš kitus „Finalo ketverto“ superfinalo dalyvius.

Tikėjosi kitaip

G. Korsakaitė įsitikinusi, kad, norint laimėti pagrindinį prizą, teks pakovoti, nes liko stipriausi iš stipriausių projekto dalyvių.
„Sunku iš anksto prognozuoti muzikinio projekto baigtį, nes neįmanoma nuspėti, ką nuspręs teisėjai ir tuo labiau kaip nubalsuos žiūrovai. Jau dalyvių sugrąžinimas į projektą praėjusį sekmadienį parodė, kad viskas gali būti visiškai kitaip, nei tikiesi“, – kalbėjo G. Korsakaitė.
Tarp sugrįžusiųjų ji tikėjosi pamatyti ir mažeikiškę Justiną Budaitę, tačiau to nenutiko.

Buvo skaudu

Praėjusį sekmadienį iš komisijos nario Egidijaus Dragūno G. Korsakaitė sulaukė kandžių replikų, neva atlikėja prieš pasirodymą parodytame vaizdo įraše kalbėdama veidmainiauja, nėra sąžininga, per gailestį siekia sau dėmesio. Mažeikiškė atlikėja teigė, kad komisijos narys susidarė klaidingą nuomonę, nes ji tikrai neveidmainiaujanti.
„Gaila, kad atsivėrusi likau nesuprasta. Juk iš tiesų mes, atlikėjai, žmonės, lipantys ant scenos, savyje daug ką išgyvename: ir nerimą, ir baimę, nors išoriškai ir atrodome labai drąsūs, pasitikintys savimi. Iš karto teisėjo pasakytų žodžių nesureikšminau, bet po tiesioginio eterio viską pergalvojus, pasidarė skaudu“, – atviravo G. Korsakaitė.

Ruošiasi pasirodymams

Pasak G. Korsakaitės, šiuo metu ji blogas mintis nuvijo į šoną ir intensyviai ruošiasi sekmadienio pasirodymams.
Pasak jos, „Finalo ketverto“ superfinale žiūrovų laukia nemažai staigmenų ir netikėtumų: bus daugiau superfinalininkų pasirodymų. Be to, jie dainas atliks ne tik solo, bet ir duetu. Todėl mažeikiškė mano, kad „Finalo ketverto“ superfinalas sulauks dar didesnio žiūrovų dėmesio, ir tikisi, kad jie ne tik gėrėsis reginiu, bet ir palaikys ją savo balsais.

One Reply to “Gintarė Korsakaitė stos į finalinę kovą dėl 10 tūkst. eurų prizo”

  1. Petras Mureika: ekspol.pareig. ... eksavia... parašė:

    Sėkmės Gintarei…!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*