Karantinas dainininkių pasiekimų nesustabdė

Dainos studijos ,,Kregždutė”tarptautinio vokalo konkurso ,,Muzikos talentų lyga” laureatės. Aistės GURECKĖS nuotr.

Žmonėms naujų patirčių bei įvairių emocijų dovanojęs karantinas dabar jau liko praeity. Vieni šį laikotarpį „nurašo“ kaip niekam tikusį, o kiti džiaugiasi nuveiktais darbais bei pasiekimais.
Mažeikių moksleivių dainos studiją „Kregždutė“ lankančios dainininkės karantino metu savo vokalo mokslų nenutraukė, o nuoširdų, kantrų darbą vainikavo laimėjimai dvejuose vokalo konkursuose.

Nuotoliniu būdu vyko respublikinis festivalis-konkursas „Vasaros karuselė 2020“. Šiame festivalyje-konkurse dalyvavo 8 „Kregždutės“ solistai. Iš jų 6 tapo laureatais.
Savo amžiaus grupėje 1 vietą laimėjo Emilija Rapalaitė, 2 vietą – Ksaverija Vaičiulytė, o 3 vietomis džiaugiasi dainininkės Alvydė Kniuipytė, Gaudrė Grigutytė, Vaidilė Giedraitė bei Paula Saloum.
Mažeikiškės dainininkės dalyvavo ir Vilniuje vykusiame renginyje – tarptautiniame vokalo konkurse „Muzikos talentų lyga 2020“. „Kregždutės“ solistės dainavo skirtingose amžiaus grupėse ir skirtingas pagal žanrus dainas.
E. Rapalaitė ir K. Vaičiulytė iškovojo 1 vietą, Gustė Gureckytė, V. Giedraitė, Augustė Kasperavičiūtė – 2 vietą, G. Grigutytė –3 vietą. A. Kniuipytė konkurse atliko dvi dainas ir „JAZZ“ kategorijoje laimėjo 1, o „POP“ kategorijoje – 2 vietą.
Pirmųjų vietų laimėtojos E. Rapalaitė ir K. Vaičiulytė birželio 13 dieną dalyvavo laureatų koncerte, kurį filmavo LRT televizija, ir pretendavo į „GRAND PRIX“.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*