Latvijoje iš mirties išvaduotas šuo rado prieglobstį Mažeikiuose

Almantė Karpienė su laimės kūdikiu – keturkoju Narsiu draugauja jau visus metus. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Nežinia, kaip būtų susiklostęs mažeikiškės Almantės Karpienės namuose gyvenančio šuniuko Narsio likimas – kaimyninėje Latvijoje mirčiai šeimininko pasmerktas keturkojis išgyveno gerų žmonių dėka.
Atsidūręs Mažeikiuose šuo surado tikrus šeimininkus ir džiugina juos draugiškumu, lyg norėdamas atsilyginti už pagaliau normaliai susiklosčiusį gyvenimą.

Pažino visa Latvija

Rėzeknės mieste kurį laiką gyvenusį šunį prieš metus pažino kone visa Latvija – apie jo tragišką, bet laimingai pasibaigusią istoriją rašė laikraščiai, rodė kelios tos šalies televizijos.
Praėjusių metų sausį, kai Rėzeknėje buvo dešimt laipsnių šalčio, savo keturkojui pririšęs prie kaklo maišą su plytomis šeimininkas įmetė jį į jau pradėjusią užšalti upę. Ši, matyt, buvo per sekli, tad balastas nenutraukė aukos į dugną. Šuo, priekinėmis letenomis įsikibęs į ledo kraštą, laikėsi iš paskutinių jėgų.
Matydamas, kad jo kėslas nepavyks, latvis atsinešė dar plytgalių ir ėmė juos mėtyti, taikydamas į šunį – tikėjosi, kad šis neatlaikys smūgių ir nuskęs.
Egzekucija vyko dieną. Netoliese su savo šunimi vaikščiojo vietos gyventoja Kristina. Mergina  paskui sakė niekada neidavusi į tą pusę, bet kažkodėl pasuko kita kryptimi. Išgirdusi kaukimą ir lojimą ji pabėgėjo ir pamatė kraupų vaizdą.
Vyriškis bandė aiškintis, kad jis esą nori išgelbėti šunį, bet mergina suprato, kas čia iš tikrųjų vyksta.
„Moteris puolė į vandenį gelbėti šuns, atsirado dar vienas vyriškis, buvo iškviesti ugniagesiai gelbėtojai. Jie ir nuvežė šunį į veterinarijos gydyklą. Šuniui buvo prakirstas antakis, stipriai sutrenktas, gal net įskilęs snukio kaulas. Veterinarai neatmetė galimybės, kad viena akimi šuo nematys. Bet paskui viskas sugijo, pasitaisė“, – kalbėjo A. Karpienė.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Latvijoje iš mirties išvaduotas šuo rado prieglobstį Mažeikiuose”

 1. to paskutiniam parašė:

  Iš kur tu žinai?

 2. JUOKDARIS parašė:

  Jai tikrai JAU 40,gimus 1976,bet prisiziuret reikia,nesvarbu ar 25,ar 40 ar 60…:)))))

 3. to v parašė:

  Jei tau ne olialai pupyčių grimo 40 ties neturinčios moterys jau pecninykės, tai matyt tavo skonio dalykas: silikoniniai papai, pusmetris tinko ant murzės

 4. v parašė:

  tokiai pensinykei tik ir augint

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*