„Lietuvos balso“ finalininkas ir toliau tikisi žiūrovų palaikymo

Asmeninio albumo nuotr.

Pirmoje televizijos projekto „Lietuvos balsas“ finalinėje kovoje neįprastai atlikęs garsią dainą „Rytas perone“, mažeikiškis Gražvydas Staigvilas nustebino tiek mokytojus, tiek žiūrovus ir pateko į galutinį projekto finalą. Jis bus transliuojamas sekmadienį per LNK televiziją 19.30 val.
Atlikėjas tikisi, kad mažeikiškiai jį aktyviai palaikys.

Rytoj į Vilnių išvykstantis Gražvydas visų pirma prašė padėkoti visiems jį palaikiusiems ir už jį balsavusiems žiūrovams: po to, kai jo mokytojas Donatas Montvydas jam paskyrė tik 20 procentų savo balsų, vaikinas jau buvo nuleidęs rankas ir į didįjį finalą patekti nebesitikėjo.
„Po mano mokytojo duotų dvidešimties balų užkulisiuose bandžiau susitaikyti ir suprasti, kas įvyko, nes supratau, kad daugiau šansų lyg ir nėra. Bet, pasirodo, jų dar buvo ir už tai esu dėkingas žiūrovams – gal ir nedaug tų balų davė, bet jie man buvo lemtingi“, – kalbėjo vaikinas.
Sekmadienio pasirodymo sėkme Gražvydas abejoja, nes nesijaučia labai gerai pasiruošęs. Koją dar pakišo ir peršalimas, tad į Vilnių atlikėjas išvyksta  sirguliuojantis.
„Ir dabar esu žiūrovų rankose – jų balsai vėl gali nulemti mano sėkmę. Noriu visiems mažeikiškiams ir už mane balsuojantiems palinkėti puikios naujametės nakties ir gražių bei sėkmingų ateinančių metų. Dainą pasirinkau nelengvą, daug šokių elementų, o iš manęs šokėjas niekada nebuvo geras, bet, tikiuosi, žiūrovams patiks ir jie mane palaikys“, – vilties nepraranda Gražvydas.
Jo numeris finaliniame pasirodyme – 15.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*