Mažeikių bitininkai aplankė Latvijos bičiuolius

Stanislovo BUDRECKIO nuotr.

Dvidešimt Lietuvos bitininkų sąjungos Mažeikių bitininkų draugijos narių dalyvavo Latvijos  Bauskės mieste vykusioje bitininkų šventėje, skirtoje Latvijos bitininkų asociacijos 20-osioms įkūrimo metinėms.

Pakvietė kaimynus

Be mažeikiškių, šioje Latvijos bitininkų šventėje Lietuvai atstovavo bičiuoliai iš Kupiškio ir Pakruojo rajonų.
Mažeikių bitininkų draugijos pirmininkė Birutė Budreckienė pasakojo, kad šventė Latvijoje nebuvo ypatingai didelė: Lietuvoje tokio pobūdžio renginiai būna didesni.
„Mus pakvietė kaip artimiausius kaimynus. Kai būna šventės pas mus, mes kviečiamės juos pas save, taip ir bendradarbiaujame“, – kalbėjo rajono bitininkų vadovė.
Mažeikiškiai pasveikino savo kolegas, stebėjo kaimynų iš latvių prisistatymus, susipažino su  jų veikla ir darbais, apžiūrėjo Latvijos bitininkystei skirtą parodą.

Vyks į respublikinę šventę

B. Budreckienė samprotavo, kad iš to, kiek teko bendrauti su kolegomis iš Latvijos, susidaro įspūdis, kad mūsų šalyje bitininkystė yra pranašesnė.
„Gal tai ir klaidinga nuomonė, nes nežinome, ar į tas šventes atvyksta patys pagrindiniai, didžiausius bičių ūkius turintys pažangiausi bitininkai, bet bendras įspūdis susidarė toks“, – tikino pašnekovė.
Grįždami mažeikiškiai apžiūrėjo Rundalės pilį, pasigrožėjo jos parku.
Ateinantį šeštadienį mažeikiškių bitininkų delegacija vyks į Lietuvos bitininkų šventę Priekulėje.

Stanislovo BUDRECKIO nuotr.

3 Atsakymai į “Mažeikių bitininkai aplankė Latvijos bičiuolius”

  1. nesvarbu parašė:

    Ta nuotrauka su prezidente jau iš kelių metų senumo,bitininkų šventės.jau nuo garbės apakusi.Birute nusileisk kol nepraradai draugus.

  2. pažystami parašė:

    Oi kokia šauni,garbėtroška,laurus bitininkų šventėse skina jos komanda už gerus dalyvavimus varžybose,o gerbė atitenka jai.Kad ir tos nuotraukos iš bitininkų šventės Latvijoj įdėtos jos vyro.Kaip sakoma kas pakels karvei uodega jei ne ji pati sau.O dėl medaus,kad labai saldus ne naujiena ,suraus nebūna.

  3. Rai parašė:

    Šauni Birutė Budreckienė, visada besišypsanti, miela, veikli…ir jų parduodamas medus labai geras….Puiku, kad yra tokių žmonių, nuo kurių gyvenimas mūsų tampa geresnis ir saldesnis:)Ačiū.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*