Mažeikių ir Sedos TAU prasidėjo mokslo metai

Autorės nuotr.

Spalio 1-ąją minint Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Mažeikių Trečiojo amžiaus universitete (TAU) prasidėjo naujieji mokslo metai. Sedos TAU bendruomenė į mokslo metų pradžios šventę susirinko trečiadienio popietę.
Sodų pagrindinės mokyklos salėje, kurioje vyko Mažeikių TAU naujų mokslo metų pradžios šventė, sunkiai tilpo universiteto klausytojai bei šios šventės proga universiteto bendruomenę sveikinę svečiai.
„Jei trūksta gyvenimo ugnelės, jei ieškai veiklos, šokio, sporto ar dainos, kviečiame pas mus į Trečiojo amžiaus universitetą. Pasilinkėkime šiandien sau džiaugsmo, gyvenimo su skoniu, kūrybinių minčių, ryžto naujovėms“, – kalbėjo šventės vedėja, universiteto rektorės pavaduotoja ir renginių administratorė Irena Valiuvienė.
Mažeikių TAU mokslo metus pradėjo turėdamas naują rektorę. Pareigas iš ilgametės rektorės perėmė Anita Avdaljan.
Ji, kreipdamasi į auditoriją, išreiškė viltį, kad universiteto bendruomenė dirbs darniai, ranka rankon ir gyvens draugiškai. Naujoji rektorė visiems linkėjo išlikti jaunais ir tvirtais vidumi.
„Naujus mokslo metus universitetas pradeda turėdamas trisdešimt naujų studentų. O iš viso jo veikloje dalyvauja apie tris šimtus mažeikiškių“, – „Santarvei“ sakė A. Avdaljan.
Nors mokslo metai jau prasidėjo, rektorė sako, kad universitete nauji, bendruomenės dalimi norintys tapti studentai yra visada laukiami.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video