Medžiotojai surengė tradicinę parodomąją medžioklę

Po parodomosios medžioklės – bendra nuotrauka su Kalėdų Seneliu. Nuotrauka iš būrelio archyvo

Tradiciškai kasmet rengiama parodomoji Mažeikių medžiotojų ir žvejų draugijos medžioklė su varovais vyko Maigų apylinkės miškuose. Joje dalyvavo visų trylikos būrelių atstovai.

Parodomoji medžioklė su varovais, kurioje šiemet dalyvavo visų trylikos Mažeikių rajono medžiotojų būrelių pirmininkai, Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Jonas Talmantas bei kiti svečiai, vyko Purvėnų medžioklės būrelio plotuose.
„Pernai parodomoji medžioklė vyko Viekšnių būrelio plotuose, šiemet svečius priėmėme mes ir tai buvo antras kartas būrelio istorijoje po dvylikos metų pertraukos. Medžioklė buvo sėkminga – pavyko patiesti du elnius, po stirną ir lapę, tačiau svarbiausia buvo ne laimikis, o tai, kad susirinko bendraminčiai, pabendravome, pasidalijome medžiotojų aktualijomis“, – sakė Purvėnų medžiotojų būrelio pirmininkas Pranas Noreika.
Medžioklės karaliumi buvo išrinktas Viekšnių medžiotojų būrelio vadovas Andrius Škerba, kuris ir patiesė abu elnius. Ir kiti dalyviai be dovanėlių neliko – prie medžioklės laužo apsilankė Kalėdų Senelis, kuris susibūrusiesiems davė ir užduočių.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Medžiotojai surengė tradicinę parodomąją medžioklę”

  1. Bugis parašė:

    Labai jau nelygios jėgos-būrys galvažudžių , ginkluotų šautuvais su optika ir vargšai žvėreliai nuogi ir tik su rageliais.
    Ir jie dar drįsta girtis kad kai ką pavyko patiesti.
    Gėda. Normalūs bendraminčiai susirinktų šaudykloje ir rodytų savo taiklumą.

  2. Darius parašė:

    Zudikai Jus su savo durnom tradicijom

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*