„Pagalbos moterims linijai“ svarbus kiekvienas skambutis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Susidūrus su įvairiais gyvenimo sunkumais svarbiausia neužsisklęsti savyje. Žmogiškasis ryšys ir nuoširdus pokalbis gali padėti išgyventi netektis, nutrūkusius santykius, išsiskyrimus, išdavystes ar kitas krizines situacijas.
„Pagalbos moterims linija“ teikia nemokamą emocinę pagalbą telefonu ir elektroniniu paštu bet kuriuo paros metu. Skambučiai neįrašinėjami ir neregistruojami, taip užtikrinant visišką skambinančiųjų anonimiškumą. Linijoje dirba daugiau negu šimtas specialius mokymus baigusių savanorių, jos pasirengusios išklausyti, pasistengti suprasti, padėti susigaudyti jausmuose ir įvertinti esamą situaciją iš šalies. Parašę ar paskambinę į „Pagalbos moterims liniją“, nesusidursite su smerkimu ar išankstiniu nusistatymu – mums svarbi kiekviena istorija“, – teigia Aušrinė Krikščionaitienė, „Pagalbos moterims linijos“ Kaune vadovė.
Organizacija veikia moteris moteriai principu, skatina bendrystę ir tarpusavio pagalbą. Moteris, išgyvenanti krizinę situaciją, gali paskambinti bet kuriuo paros metu: kai jaučiasi įskaudinta, nesuprasta, kai sunku priimti vienokį ar kitokį sprendimą, kai slegia sunkumai, apie kuriuos galbūt nedrįsta kalbėti su savo artimaisiais.
Tai yra tas pagalbos būdas, kai jausmai ir emocijos ima viršų ir atrodo, kad prarandi savo gyvenimo kontrolę.
„Skambutis ar laiškas „Pagalbos moterims linijai“ gali tapti jūsų pirmu žingsniu ramesnės ir saugesnės ateities link. Nelikite viena, kai jums sunku“, – ragina linijos vadovė.
Bet kuriuo paros metu galima skambinti nemokamu telefonu 8 800 66 366 arba rašyti pagalba@moteriai.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*