Pikeliškiai senučiu „žiguliu“ ir vėl leidosi į kelią

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Beveik prieš metus „Santarvė“ rašė apie pikeliškio Lauryno Graikšo suburtą ekipažą, kurio nariai senučiuku „žiguliu“ iš Vilnius nuriedėjo iki Afrikos krantų ir grįžo atgal.
Antradienį ekipažas vėl leidosi į nuotykių kupiną kelionę. Tik šį kartą – į Balkanus.

„Iki Afrikos nepakėlus kapoto“ – taip savo kelionę 1985 metų gamybos „Žiguliu“ pernai buvo pavadinęs trijų jaunų vaikinų ekipažas. Du ekipažo nariai – iš Pikelių kilę L. Graikšas ir Albertas Inta. Jau tada L. Graikšas, „Santarvei“ pasakodamas kelionėje patirtus įspūdžius neslėpė, kad ir ateityje drauge su bičiuliais „žiguliu“ leisis į kelionę.
Daugiau paskaityti apie pernykštę kelionę galima čia: http://www.santarve.lt/aktualijos/gyvenimas/iki-afrikos-krantu-ziguliu-nuvaziaves-pikeliskis-kelione-buvo-ir-vyriskos-draugystes-isbandymas-ir-didziulis-nuotykis/
Nauja vaikinų kelionė prasidėjo spalio 8 dieną. Šį kartą keturi vaikinai leidosi 34 metų senumo „žiguliu“ Balkanų šalių link. Savo kelionę-projektą pavadino „Per Balkanus nepakėlus kapoto“. „Feicebook“ paieškos langely įvedus šį pavadinimą, galima sužinoti, kaip keliautojams sekasi.
Kelionės metu ekipažas ketina aplankyti 13 valstybių.
„Santarvė“ linki ekipažo nariams įsimintinų nuotykių ir, kad automobilio kapotą kelti tektų kuo rečiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video