Pilietiškumo ugdymas mažeikiškei pedagogei atvėrė vartus ir į pasaulį

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Vasario 16-ąją minint Lietuvos šimtmetį, „Ventos“ progimnazijos direktorei Ramunei Badaukienei buvo įteiktas Savivaldybės garbės ženklas „Už nuopelnus Mažeikių kraštui“. Pedagogė teigė, kad šis apdovanojimas jai itin svarbus, nes taip įvertintas jos kelių dešimtmečių darbas – jauno žmogaus pilietiškumo ugdymas.
Mažeikiškės darbai garsina „Ventos“ progimnaziją, Mažeikių rajoną ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Itin svarus jos indėlis į Lietuvos švietimo atstovavimą svarbiausiuose pilietiškumo ugdymo projektuose ne tik Europoje, bet ir pasaulyje.

R. Badaukienė, kalbėdama su „Santarve“, prisipažino, kad gautas garbingas ženklas namuose vis dar nerado vietos, nes iki šiol vis dar sulaukia sveikinimų iš įvairių žmonių, kurie pageidauja šį ženklą pamatyti. Tačiau, kai viskas nurims, jis būsiantis padėtas į visiems matomą vietą.
„Ventos“ progimnazijos direktorė neslėpė: sužinojusi, kad jos kandidatūra bus teikiama apdovanojimui, norėjo tam prieštarauti. Moteris baiminosi, kad vis dėlto jos kandidatūra bus nepatvirtina, o tai ji būtų išgyvenusi itin skaudžiai.
„Abejonės ilgai kirbėjo viduje, nors ir jaučiu aplinkinių, kolegų, mokyklos bendruomenės palaikymą. Itin įstrigo vienos kolegės pasakyti žodžiai, kad „jeigu tau už nugaros kalba, vadinasi, esi priekyje“. Todėl palikau viską, kaip yra, ir gavau apdovanojimą, už kurį norisi padėkoti teikusiems mano kandidatūrą bei politikams, jai pritarusiems“, – kalbėjo pašnekovė.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “Pilietiškumo ugdymas mažeikiškei pedagogei atvėrė vartus ir į pasaulį”

 1. Pesimistams parašė:

  Kiek lietuviai gali burbėti ir skleisti negatyvą?
  Visada ras kaip sumenkinti žmogų vietoj to kad įvertintų, kad kitas padarė daugiau nei ji
  Apgailėtina!

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  pajuokino…pasaulyje,kas per persona…

 3. aha parašė:

  Nieko asmeniško, bet pagrindinis nominacijos “stūmikas” K. Bartkevičius ir Co (S. Bernotienė, S.Šiurys) ir t.t.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  oho…pasaulyje….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video