Rotariečiai nori pagelbėti autistiškiems vaikams

Rotariečių dovanos jau pasiekė vaikus, lankančius dienos centrą Šerkšnėnuose. Nuotr. iš Roatry klubo archyvo

Mažeikių Rotary klubas inicijuoja lėšų surinkimą, kad būtų galimybė Šerkšnėnų daugiafunkciniame centre veikiantį dienos centrą pritaikyti autistiškiems vaikams – įrengti gimnastikos salę, relaksacijos kambarį, įsigyti priemonių vaikams ugdyti. Apytiksliais skaičiavimais, tam reikėtų iki 40 tūkst. eurų.
Tikimasi prisidėjimo sulaukti ne tik iš brolių rotariečių Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Mažeikių Rotary klubo prezidentas Artūras Laucevičius „Santarvei“ sakė, kad pirminiame projekto etape bent jau dviem pagrindinėms patalpoms įrengti reikėtų apie 25 tūkst. eurų, dar apie 5 tūkst. eurų būtų reikalingi įvairioms priemonėms įsigyti.
A. Laucevičiaus teigimu, šis projektas skirtas vaikų integravimui į visuomenę, tuo būdu grąžinant juos į gyvenimą – jie to nusipelnė. Be to, įgyvendintas projektas būtų pasiekiamas daugeliui šeimų mūsų bendruomenėje.
„Santarvei“ paklausus, kodėl autistiškų vaikų dienos centrui įrengti buvo pasirinktas Mažeikių rajonas, A. Laucevičius atsakė, kad, pagal statistinius duomenis, Mažeikiuose yra nemažai vaikų, turinčių autizmo spektro sutrikimų.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

6 Atsakymai į “Rotariečiai nori pagelbėti autistiškiems vaikams”

 1. galėtų tyliai pagelbėti parašė:

  neišeina?

 2. Sąžinė parašė:

  Pilna jievaro mokykla tų, kuriems reikalinga pagalba, bet šitie neįdomūs… Matyt tėveliai ne tokie įtakingi…

 3. Nesažnė parašė:

  Sažinei reikėtų susipažnti su terminais situacija ir poreikiais tada užsiiminėti komentarais …

 4. mažeikietė parašė:

  Manau, kad yra gražu daryt gerus darbus, bet gal dalį finansų paskirstyti reikėjo Šerkšnėnų daugiafunkcinio centro vaikams, dalį “Jovaro” mokyklos auklėtiniams….Ar nebuvo galimybės surast autistams vaikams patalpas įrengti pačiame Mažeikių mieste?

 5. Taip parašė:

  Kas organizuoja gerus darbus, tas ir nusprendžia kur padėti pinigėlius. Likimo nuskriaustų yra daug. Vieną kartą vieniems, kitą kartą kitiems. Niekam neuždrausta organizuoti ir priimti savo sprendimus. Šaunuoliai rotoriečiai

 6. Svarbu parašė:

  Kaip nesireklamuos laikraštyje, kad dabar svarbu viską apie nuveiktus darbus, veiklas viešinti visur kur tik įmanoma (žiniasklaidoje, įstaigų svetainėse, feisbukuose). Tai anksčiau žmonės dirbo savo darbą ir nereikėjo tiek tos pachazukos, kurios dabar net ministerijos reikalauja iš pavaldžių įstaigų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

scroll to top